Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Pa oni protestvovali tamo gde treba, u centru Beograda !!!, i imali dobre organizatore (ne kupljene), a mi nekada davno, blokirali samo naše komšije, a ove iz vlasti se to nije ni doticalo, još nas ismejali, i još više nas gaze. Ko nam je kriv kada smo ovce...
 
Pitanje je samo dokle smo spremni da trpimo?. Po meni to je davno prevrsilo svaku meru al kad većina ćuti i trpi onda ispadneš budala. Al dobro si rekao ko nam je kriv kad ne možemo da se složimo.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Gledao sam sinoc jednu emisiju o krizi u Grckoj i prodaji nekretnina i zemlje u bescenje i shvatio da ce isti scenario u nekoj skoroj buducnosti biti i u Srbiji naimeu jednom momentu kada MMF bude ocenio da je Srbija ispunila bonus sa uzimanjem kredita onda ce morati da se vraca a posto nemamo neku proizvodnju a imamo mnogo penzionera i radnika na budzetu i izmisljenih pljackaskih ustanova POCECE POREZ NA SVE POKRETNO I NEPOKRETNO a posto sirotinja nema nista tuci ce najvise zemljoposednike i TAKO IH NATERATI DA SE STO PRE OSLOBADJAJU DEDOVINE ZA SIMBOLICNE NOVCE A SVE KAKO BI SKINULI OMCU SA VRATA ali istina je da ima 800 000 clanova naprdna organizacija kazem clanova a koliko simpatizera to se nezna broja tako da SHOW MUST GO ON ili CRNI GAVRAN JA JOS CRNJI BUDZATI ORGIJA KAO U NAJGORIM NEMACKIM TVRDIM a narod za sada stojicki podnosi ovakve orgije sa bicevanjem i uriniranjem ,KO IZDRZI PRICACE STO KAZU PENZIONERI
 
Ja stvarno ne znam ko je taj koji simpa sns a seljak je i od toga živi i još mali po veličini gazdinstva,ima onih koji su kao seljaci a rade kod va u firmama njegovim ti idu na glasanje (ima ih tu na forumu i još su na glasu kao vredni i pošteni,mađari će glasati i to ovi koji su uzimali prosperitu u malo većim količinama tipa ne oni koji su skrpili za setvospremač 2.9 i rasipač veštaka od 500 l, i svi oni kao neke manjine i još se bave politikom u svojim nacionalnim većima.
A znam i one koji neće ići na glasanje konkretno mađare.
Ja ne znam kako je prosvetarima ,medicinarima i drugim profesijama,znam kako je meni,i ovaj post odgore veoma moguć scenario,jer vojvodina je veoma zanimljiva .
 
Kako se spremaju protesti poljoprivrednika, neka najava kraj novembra radi dobijanja iste subvencije kao taksisti, a sledeća godina je izborna jasno je da će se pojačati aktivnost botova i na poljoinfo forumu.

Zato da odmah napomenem dve stvari

  1. Prva je da svako ko zna da je neko lopov, da je krao ili da je primio mito treba da ode u policiju i to da prijavi
  2. Druga je da će sve što se (slobodno) proceni kao spamovanje, hejtovanje, trolovanje ili proste aktivnosti botova biti obrisano bez obzira za koju stranku botovi rade ili se prosto neko zajebava jer mu je dosadno
Takođe će biti brisane i stvari nevezane za proteste, nego napisane čisto da se neko ispljuje ili se leče sopstveni kompleksi.

Kašnjenje subvencija i ostale zezancije koje su usmerene prema poljoprivrednicima su ozbiljna stvar i potrudićemo se da tome tako pristupimo.
 
Ja znam sta pricam ali ima od ovih prepotentnih na forumu cak i nacionalista koji s vremena na vreme me napadaju da pljunem po drzavi i da ako mi se ne svidja da napustim drzavu.
Pa ne znam po koliko puta cujem i citam isto od tih osoba, ali eto moje reci imaju teret dok njihove nemaju.
Alooo bre!!! Pa ja da ne obozavam moje selo, mestane i prijatelje ovde, ovu drzavu, pa ne bi ostao ni dan vise ovde! Ali na zalost starim i ne vidim korak napred a sve to nije zbog drzave jer drzava je jedno a svi ovi sto vode drzavu su sasvim nesto drugo!
 
Mi jesmo malo selo ,al mogao bih da okupim mojih par kolega i drugara za tako nesto. Verujem da bi i ostali mogli?Nije ni sezona nesto udarno pocela
 
Ajd ne kaki,onako malo da se provozaju putem njih 10 na 30m rastojanja to bi bio zastoj ,ovde kod nas teško da ide ko ispod 100 km na sat,samo ne da kao ono onomad da se parkira pored puta kao oni iz starog žednika,a oni sa strane pijuckaju rakiju uz vatricu(bila zima).
Ja nemem skim,bar dvoje dasmo,nema.
 
Pa nista, kad do gore do kraja,valjda cemo se onda trgnuti,dug mi bas fitilj imamo. Samo da ne bude kasno...
 
Ето колега стегни петљу и крени ти тај први корак?
Ако се добро сећам,а сећам се,он је први испалио за прошле протесте,чини ми се уз разлог како не види поенту:unsure:
 
O cemu sad vi pametujete? Prvo ti grunt, sta ne razumes u tom mom postu nije mi bas jasno.
Zar je trebalo jasnije reci to sto sam napisao? Sta treba da palim sam traktor ili nas jos 3-4 pa da krenem na put nigde bez da ti neko stane na stranu ili uz rame!
Ako nema masovnog odaziva valjda shvatas da je to suludo!
Aj uozbilji se i ne pisi nesto samo da bi potpalio vatru. Ja ti skidam kapu ako nadjes desetoro u Cortanovcima da izlaze na puteve.
A ti putko gledaj tvoja posla, ti nemas kapacitet pamcenja.
Nisam se ja nikad povuko i tu je velika razlika izmedju toga i onoga zasto se nije ni krenulo onda. Ista je prica bila da je odaziv jako slab bio i niko nije imao muda da izlazi jer navodno svi su se plasili vlasti i policije.
Na predlog da se ne krene za BG jer nema sanse da se stigne do tamo, vec da svako blokira svoje mesto s jedne i druge strane sela, opet nisu bili za tu opciju.
Na kraju krajeva zasto ja imam potrebe za neku komunikaciju sa nekim idiotom kao sto si ti koji u vise navrata vredja na svaki moguci nacin!
Odveslaj od mojih postova!
 
Nazad
Vrh