Prosperitati- povracaj za kupovinu zemlje

Novi Itebej

Član
Učlanjen(a)
6 Okt 2019
Poruka
63
Lokacija
Novi Itebej
Društvo ajde neko da se javi ko je uzimao zemlju preko prosperitata da napiše da li je dobio povracaj tih 30% ili je i to neka vrsta zajebavanja ljudi kao ovaj iz naš od 75%. Inače do sad nisam ništa uzimao pa im nešto baš i ne verujem. A o papirologiji koja je potrebna da ne pričam kako su zakomplikovali nek neko i napise jel vam to odradjuje neka agencija ili ko, ja našao neku zenu ali ona skoro ko i ja ništa ne zna😒
 
Dobijes 30% od cene, koja je unapred propisima regulisana., cenovnik je nizi uglavnom nego trzisni, zalozis zemlju na 10 god, placanje zemlje preko racuna obavezan, bankarski kredit pozeljan ili ti preporucen., predajes mali milion papira koji kosta po konkursu oko 1000 eura.
Imam mogucnost...NE HVALA.... :ppozdrav:
 
Dobijes 30% od cene, koja je unapred propisima regulisana., cenovnik je nizi uglavnom nego trzisni, zalozis zemlju na 10 god, placanje zemlje preko racuna obavezan, bankarski kredit pozeljan ili ti preporucen., predajes mali milion papira koji kosta po konkursu oko 1000 eura.
Imam mogucnost...NE HVALA.... :ppozdrav:
E ovo si dobro objasnio. 👌🖒
 
Pa ako imaš mogućnosti a nećeš onda nešto nije u redu, zar treba da dobiješ 100 posto investicije da bi učestvovao? I ta pomoć od 30 posto nije uopšte mala i treba je iskoristiti ako se već može :ppozdrav:
 
I ja imam mogucnost, ali kad pomislim na papirologiju, glava me zaboli. Jednom sam probao za nesto sitnije , ali nisam prosao, sad, mogu da zamislim koliko papira tek treba za kupovinu zemlje. Da je papirologija samo malo jednostavnija, vredelo bi konkurisati i za 20 % investicije, ali ovako?
 
I ja imam mogucnost, ali kad pomislim na papirologiju, glava me zaboli. Jednom sam probao za nesto sitnije , ali nisam prosao, sad, mogu da zamislim koliko papira tek treba za kupovinu zemlje. Da je papirologija samo malo jednostavnija, vredelo bi konkurisati i za 20 % investicije, ali ovako?

Moj brat je kupovao prikolicu, prskalicu i usisivač za skupljanje lešnika pa je platio jednog čoveka što sredjuje papire za prosperitati mislim da uzima 10% po konkursu
 
Nekoliko offtopic poruka obrisano, molio bih da se ne piše više van teme, jednostavno smarate ljude kojima je ovo pitanje interesantno iz praktičnih razloga.
 
Ja sam konkurisao za malo vise od lanca i kada sve izracunam sto sam platio , nekolko mi bude taj povracaj od 30% i nije tako lose tako da i nije bas da se ne isplati. Naravno vise se isplati ko uzima vise zemlje. I ja sam platio neku zenu koja mi je pomogla u sredjivanju papirologije tako da i nije nesto komplikovano naravno uz neciju pomoc.
 
Nazad
Vrh