Pozdrav postovane kolege !!!

nikola1993

Novajlija
Učlanjen(a)
1 Sep 2011
Poruka
6
Lokacija
Kragujevac
  • Ja sam Nikola iz Kragujeca novi clan na forumu. 4. sam godina 1. kragujevacke gimnazije, posle srednje skole nameravam da upisem poljoprivredu. iako sam iz grada od malih nogu sam provodio dosta vremena u selu stoga volim selo i poljoprivredu. Jako volim da upravljam mehanizacijom dedinom mehanizacijom :D umem da upravljam traktorom da orem da prskam da vozim prikolicu jedino sto do sada nisam probao to je da vrsem iako moj deda poseduje i kombajn :)
 
Ok hvala, zelim neke informacije tehnicke prirode koje se ticu psenice tj setve psenice. to ce biti moja 1. setva u zivotu pa zelim da se naoruzam informacijama. Prosto zelim radim bilo sta u slobodno vreme a jos pre od kada sam polozio voznju i cesce mogu da idem u selo koje je od kga udaljeno 20minua voznje. u selu imam dedu koji se ceo zivot bavio poljoprivredom ali je pre 6,7 godina prestao zbog problema sa nogom. Traktor je iako ne radi redovno odrzavao kao i svu mehanizaciju. ima puno zemlje koja stoji neobradjena i bio bi jako srecan kada bi dobio naslednika zato sto mi je otac stomatolog i odavno u selo ide samo u posetu ocu. ja umem odlicno da upravljam i koristim svu mehanizaciju izuzev kombajna koji takoodje poseduje.
 
Mozda je cudno sto sam 93 i razmisljam o onome o cemu razmisljam ali smatram da bi Srbija procvetala da vise mladih razmisljao kao i ja ...
 
Da ali jeste li pročitali pravila foruma?Pisanje posta za postom u kratkom vremenskom intervalu se smatra ne poštovanjem pravila koje se kažnjava.
 
@Matic

Smatram da je kontraproduktivno na taj nacin odgovoriti coveku koji je tek 2-3 dana na forumu. NIKO od nas kad se prijavimo na neki forum, ne cita pravila tog foruma, vec "u hodu" ih naucimo.

@nikola1993
Ima na forumu mladih ljudi, koji vole poljoprivredu. Zato se i okupljamo ovde jer imamo slicna interesovanja. Najbitnija je volja! Ako imas volju samo napred sa poljoprivredom (i sa bilo cim!). Imas temu psenica 2011/2012, tu pitaj sta ti nije jasno, ali pre toga iscitaj ranije teme, prati datume kad su clanovi objavljivali i mnogo ce ti biti sve jasnije. Kad to proucis, ako imas pitanja slobodno pitaj u temi. :cao:
 
Dobro došao na forum, siguran sam da ćeš dosta toga korisnog naučiti ! :ppozdrav:
Nemoj da brineš za pravila, ne kažem da ih ne poštuješ, naprotiv, ali sve će ti to samo doći u diskusijama sa članovima.
 
Nazad
Vrh