Pozdrav od poljoprivrednika u pokušaju

icatenej

Novajlija
Učlanjen(a)
15 Nov 2022
Poruka
7
Lokacija
Beograd
Pozdrav svima,

Ja živim u Beogradu ali imam više hektara imanja u okolini Ljubovije koje poslednje dve godine pokušavam da privedem nameni... Za sada se sve još uvek svodi na krčenje, sređivanje stare kuće, obezbeđivanje vode, obnavljanje voćnjaka, radove u šumi itd. Iako sam registrovao poljoprivredno gazdinstvo, u ovom trenutku ne planiram intenzivnije bavljenje poljoprivredom već sam više za ekstenzivno bavljenje i samoodrživo gazdinstvo za sopstvene potrebe, ali ko zna šta će budućnost doneti :) ... Inače sam po struci informatičar, hobi su mi motori, a volim elektroniku i mehaniku svake moguće vrste :)
 
Здраво Београђани*!

* - изговорено гласом лудог Раке из "Рода".

Него слушај, на ово време, од тог твог крчења можеш да имаш само користи - метар по метар дрва (и огранака)... на ову ситуВацију не мож' да шкоди.
 
Haha - znamo se, naravno... :) Taj sam - i svugde gde je taj nik - taj sam (od elektronskih/it foruma, preko auto/moto do evo, sada, poljoprivrednog...)
 
Takav nam baš treba. Ovi momci počeli da kupuju velike traktore sa puno elektronike, pa malo malo, imaju nekih problema i pitanja. Meni lično za mog fergu slabo šta treba, prava mašina IMT nikada se ne kvari ali ovde neki pokupovaše "žestoke trakore" tako da će biti i za tebe posla.
 
Nazad
Vrh