Pozdrav iz srednjeg Banata

dobrivoj_zr

Član
Učlanjen(a)
9 Jul 2020
Poruka
177
Lokacija
Zrenjanin
Pozdrav svima, zovem se Dobrivoj i dolazim iz Zrenjanina. Posle 12 god. rada kod "stranog investitora" saopsteno mi je da ce mi biti isplacena otpremnina, i da im moje usluge vise nisu potrebne. Posle 12 god. iskustva radeci za drugog, resio sam da budem svoj gazda i da vise ne gubim zdravlje i zivce radeci kod drugog. Svoju otpremninu cu uloziti u poljoprivredu, posto otac ima oko 10KJ, i objekte posto se otac nekada bavio stocarstvom pored rada u drzavnoj firmi. Imamo nesto mehanizacije tako da ne krecem od 0 sto bi rekli. Plan mi je stocarstvo odnosno krave, svestan sam da je to robija, ali bolje da budem rob na svojoj zemlji nego radeci za druge.
 
Отпоздрав из Јужног Баната!

Добро, а одакле си из Зрењанина? Багљаша, Грандулице, Зеленог поља... или можда Михајлова, Елемира, Арадца...?
 
Bagljas, na samom izlazu za Novi Sad, zadnji red zgrada. A salas imamo na izlazu za Elemir, a u tom potezu nam je i zemlja, ili kako taj potez zovu "Svapski atar"
 
Pozdrav Dobrivoje i dobro došao na poljoinfo forum.
 
О, па ти се се лепо "разместио" - живиш у граду, а радићеш на салашу на пет минута окретања педала. (y)
 
Sva sreca u obilaznicu oko grada inace bih okretao pedale 15 min. :). Salu na stranu biciklom treba nekih 20-30 min. voznje, kolima oko 10 min. Obzirom da si iz Sakula dobro poznajes ovaj kraj, imas rodbine u ovom delu grada ili si "pobegao" na selo.
 
Nazad
Vrh