Postupak sa prasićima od sise do zalučenja.....saveti zlata vredni

Koliko dana od uzimanja mlecnog pred startera postoji opasnost od proliva kod prasadi?
 
Odlucio sam prasice uoci vaskrsa i jedu kao blesavi. Znaci pojeli bi i mene da mogu. Samo svako jutro primetim da ima malo proliva ali nemaju bas svi.Ima li neki savet sta da uradim?
 
Moji su jos uvek na sisi trebao bih uskoro da ih odvajam,moji jedu sve travu,pomije,koncentrat sa prekrupom i nisam imao problema sa prolivom.
 
Pozdrav svima.Prasići su mi stari 2 nedelje i poceli su da jedu mlecni pred starter pre par dana danas dobili beli proliv,sta da radim? Jel to opasno?
 
Nisam dosad cuo za ZnO da moze preventivi edemske ,za mravlju sam proverio nema edemske ni proliva.
ZnO gde ima da se kupi?
 
ja sam kupio patent co mravlju kiselinu neznam tacan naziv 700dinara je i ja sam je jedva nasao al nisam umesao jer nemam mesaonu

- - - - - - - - - -

a kolicina.ide na 1000kg

- - - - - - - - - -

acid 6 compled zakiseljivac
 
Ja sam uzimao mravlju Digestable se zvala firma iz sremske mitrovice proizvodila.Mislim da je gebi ili patent i oni poceli da pakuju mravlju nisam neko od njih zaboravio sam .
 
pitanje jedno nemogu da nadjem predstarter za prakce...dal da kupim indi10. i ubacim mravlju kiselinu...i stim i privikavanje i zalucenje i ovog puta idem na pune hranilice
 
Po meni mravlja kiselina je prava stvar nema proliva ni edemske kod prasadi,moz es koji hoces koncetrat kad ide mravlja.
 
Nazad
Vrh