Pomoć oko muzilice

Ja sam kupio westfalija pumpu rps 600 litara sa plasticnom bocom stanje kao nova, bez kante, za 130 eura od jednog trgovca koji dovozi stvari iz Svajcarske. Cucu se sa njim iduce nedelje i upitati moze li nabaviti opet nesto takvo.

Inace danas sam pricao sa njegovim ocem i u velikom su problemu zbog franka koji je danas u Svicarskoj bio jedan na prema jedan sa eurom.
 
Ja sam kupio westfalija pumpu rps 600 litara sa plasticnom bocom stanje kao nova, bez kante, za 130 eura od jednog trgovca koji dovozi stvari iz Svajcarske. Cucu se sa njim iduce nedelje i upitati moze li nabaviti opet nesto takvo.

Inace danas sam pricao sa njegovim ocem i u velikom su problemu zbog franka koji je danas u Svicarskoj bio jedan na prema jedan sa eurom.


Ajde kolega ako mozes da nabavis opet tako nesto povoljno javi mi... :ppozdrav:
 
Pozdrav svima :cao:
Planiram u skorije vreme da kupim novu muzilicu pa sam mislio da se posavetujem sa vama ovde sta zadovoljava moje potrebe.
Imam 3 krave a mozda prosirim na 5 sledece godine
Koja zadovoljava moje potrebe i sta bi po vama bilo dobro da se uzme.
Ako imate dajte i linkove da uporedimo .
Hvala unapred
 
Tulsan muzilica je vrhunska svakako gledaj da uzmes sa uljnom pumpom jer u tom slucaju neces imati problema sa grafitnim paletama...mislim da je cijena jako povoljna u odnosu na kvalitet,uradjena je po svim standardima i mogu ti reci da ne bjezi za Tecnosacom ili Delaval
 
Nerazumem kakvi problemi sa grfitnim paletama,neznam ni sta je to,al vecina muzilica mi je bila i sad momentalno sa grafitnom pumpom,na jednoj sam samo posle 10 godina okrenuo naopacke grafitne plocice.
 
Tulsan je fantastična muzilica. Ja je imam nešto više od godinu dana i apsolutno nikakvih problema ni brige. Odlično radi, udobna za kravu, održavanje se sastoji u tome da se povremeno naspe ulje u rezervoar. Pranje crijeva vrlo jednostavno, sve se lako rasklapa, materijali su stvarno kvalitetni (gume, crijeva, plastični dijelovi). Kanta od 40L je više nego dovoljna za rad i od pravog je INOX-a. Ja moju sad svakako prodajem uz kravu, dižem ruke od tog posla i prelazim samo na tov bikova. Cijena mlijeka kao i sav posao oko toga je stvarno izgubio svaki smisao u mom kraju. Nevidjena pljačka.

Možeš da pogledaš slike muzilice ovdje (nije reklama za kravu i muzilicu, nemam drugih slika trenutno)

http://www.pik.ba/artikal/15817390/na-prodaju-visokomljecna-steona-krava-i-muzilica/
 
Pa mozes probati, i ako nema promjene na instrumentu podpritiska odnosno vakuuma, onda zasto ne.
 
Ja se ne razumem u to ,zasad super radi ali mnogo je bucna cuje se na daleko pa me nervira ako moze nekako da se prigusi
 
Možeš samo cijev koju budeš stavljo da ne bude manji fi od izlaza i izvedeš to van prostorije
 
Nazad
Vrh