Polaganje za traktor

Pele07

Novajlija
Učlanjen(a)
1 Apr 2024
Poruka
10
Lokacija
Vršac
Pozdrav, Imam 17 godina, vec par godina vozim traktor ali sam sad u strahu jer ima mnogo vise policije na putevima. Zanima me kako uopste izgleda polaganje za traktor. Da li ima voznje po gradu, poligonu?
 
Naravno, traktor sa prikolicom i teras isto kao i auto a instruktor ide kolima za tobom
 
Nema, vozis vozilo auto skole. Ja sam polagao za traktor u Kovinu i jako je lako, nema problema brzo ces proci kroz sve ako vec imas iskustva..
 
Tornado. Mislim da negde imam i kontakt. Ako imas B ides na 7 casova teorije i 7 casova voznje, spojis to po dva da ne ides mnogo puta i tjt. Polozio iz prve bez problema.. Polaze se na 539 novije generacije :D
 
Kad sam polagao za C odmah posle sam za E.
Za E kategoriju je samo vožnja 7 ili 9 časa nzm tačno, bilo pre 5 godine. Tako da imam B1, B, BE, C1, C1E, C, CE i onu skroz dole M.
 
E to, ako si i za E polozio onda imas sve to.. 👍 Ja ni kamion ne vozim ali kad sam upisivao polaganje moglo je direktno za C da se polaze i da se dobije B pa je bilo sto da ne 2 muve jednim udarcem plus je bilo nesto malo jeftinije za C :D Kako ne znam, verovatno im je nedostajalo kandidata za C u auto skoli, vec sledeca generacija nije mogla da upise direktno za C..
 
Nazad
Vrh