Osiguranje traktora

Mića967 je napisao(la):
Ganga neznam koće izdati duplikat u Zmaju IMT i sličnim firmama koje ili su propale ili su privatizovane, već smo to pokušavali ali bezuspešno. :ppozdrav:
Znam da je teško doći do dokumentacije ali iz iskustva da vam kažem da smo kolega i ja uzeli jednu 142 i nije imala papire ali je kolega bio zadužen za to i odradio je u Zmaju još uvek postoji dosije ali je par puta išao dok nije završio posao i uz put od koga smo kupili kombajn taj je izvukao još par papira za prikolice koje su davno proizvedene samo se mora biti uporan jer inače ništa od papira a po tome i muke kako terati mašine.
 
Iz poprilično sigurnih izvora-Ukoliko nemaš registraciju još uvek nije ZAKONSKI kažnjivo
 
Vidim da dugo nije pisano ovde a cini mi se da je pitanje za ovu temu, naime planiram mozda kupovinu na kredit i zahteva se kasno osiguranje pa me zanima ima li ko predstavu za nov traktor od 75 ks koliko moze biti kasko?

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
ja sam osigurao kombajn. Procenjena vrednost mu je 6mil.dinara i sa svim popustima platio sam 45000.00 u DDOR-u
 
Nazad
Vrh