Osiguranje poljoprivrednih useva.

Da li ćete osigurati neke useve ove godine


  • Ukupno glasača
    144
Uplatili danas a juče uveče stiglo rešenje, 15.11 podnet zahtev. Rešili za rođendan da me časte :ppozdrav:
 
Juče su zvali iz dunav osiguranja i rekli da su im iz Beograda javili da bi iz nekog razloga trebalo "osvežiti" zahtev, odnosno kad se uđe na zahtev ići i izmeniti ga, ali ne treba ništa menjati... znači kliknuti na izmeni zahtev, čekirati sve one opcije/saglasnost i samo potvrditi sve to. I u roku od jednog dana je bilo sve pregledano i uplaćeno
 
U ponedeljak otkucano rešenje, u utorak stiglo u E- sanduče, danas legle pare za osiguranje životinja.
 
Nedeljko, u pitanju su tovni pilići, kompanija Dunav osiguranje, vlasništvo je firma koja ima i svoj BPG. Veća količina je u pitanju. Za svinje ne znam, verovatno da može i manji broj ali oni prvo dođu da vide objekat i uslove držanja, pa tek onda se donosi odluka da li će ući u taj posao i sa kojom premijskom stopom.
Što je objekat bolji i funkcionalniji manje košta premija osiguranja...Mora se voditi stajska lista, prijavljivati uginuća...
 
Nije, ima regiona gde je 70% pa onda dodatak 10% za ovo, pa ono...
Kod mene iako je firma u AP Vojvodini, polise sa jedne farme iz Sremskog okruga idu sa 40% a druga farma se nalazi u opštni Mladenovac, Beogradski okrug i tu od ove godine ide 70%
 
Nazad
Vrh