Novi atomizer Agromehanika ili nova morava

kalpak

Novajlija
Učlanjen(a)
13 Nov 2020
Poruka
6
Lokacija
Vrbas
Bavim se proizvodnjom kajsije i dunje.Medjuredni razmak je 4 metra.
 
Dobrodošao! Da li se dvoumio između nošenog ili vučenog?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ja sam to isto prvo gledao, pa sam se naslušao ne tako sjajnih priča o oba, kako zbog konstrukcije, zanošenja strujanja pod jednu stranu, završne obrade...jedino po čemu su ih hvalili je cena, i na kraju odemo do Požarevca i kupimo dal degan 600l...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Nisam neko ko se u to preterano razume, ali u dijapazonu od 15-25 bara, količinama tečnosti od 300-1000l/ha, za sada mu nisam našao manu...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ja sam to isto prvo gledao, pa sam se naslušao ne tako sjajnih priča o oba, kako zbog konstrukcije, zanošenja strujanja pod jednu stranu, završne obrade...jedino po čemu su ih hvalili je cena, i na kraju odemo do Požarevca i kupimo dal degan 600l...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Koja je cena bila ,jel to vuceni ili noseni.Hvala
 
Nošeni, ne sećam se tačne cene jer smo uzeli dodatke Kardan, ispiranje, produžena creva, al oko dve Ilijade manje više po koja stotka je sigurno bio iznos, s tim što je 400l opet za stotinak jeftiniji...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Privatnu prepisku najbolje preko privatnih poruka.
 
Nadovezacu se na temu.
Naime ovog proleca planirah kupovinu atomizera.
Posto vec imam Agromehaniku od 330l ponovo sam se odlucio za istog proizvodjaca .
Samo u ovom slucaju hteo sam Agromehaniku od 440 l sa malim usmerivacima.
Kontaktiram Agro Trade iz Backog Jarka korektno i jako profesionalno mi posalju predracun.
Planirao sam kupovinu pa da konkurisem za povracaj kod republike ili na opstinskom konkursu.
Medjutim od ove godine su promenjeni uslovi konkurisanja.
Pa mi koji imamo preko 2.5ha vinograda nemamo pravo da konkurisemo za atomizere ni na republickom ni na opstinskom nivou.
Verovatno misle da ce atomizer kod mene u vinogradu biti zloupotrebljen .

Do daljneg kupovina atomizera ce pricekati.
MOj glas inace ide Agromehanici u mojoj okolini nema novih Moravinih da bi uporedili.
 
Novii na moju poruku mislis?

Na poruku gde se traže brojevi telefona i kreće priča oko nabavke opreme. Ovo je deo foruma namenjen da se članovi predstave malo bolje, za ostale priče ili privatne poruke ili deo foruma gde se piše o prskalicama. To je način da se forum održi preglednijim na duži rok.
 
Nazad
Vrh