Navigacija u poljoprivredi

Nisam,čekam kordinate ali koliko sam razumeo ima samo AB tačke da ubaciš levu među i desne da nema opcije konture parcele da se vide🤔
Ili sam ja nešto prebacio .Čim dobijem,probam pa javljam stanje.
Inače ja sam oduševljen ovom spravom😃😃😃
 
Ima sve. Meni na svakoj parceli ubacili sve 4 linije. To jest i uvratine...
Bila je jedna verzija softvera gde se nije videla parcela, ali na ovom novom ima. Ako nemaš, traži da ti ubace novi softver...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Ima li neko iskustva sa konvertovanjem AB linija i granica parcela i prebacivanjem parcela sa navigacije jednog brenda na drugi brend?

Uspešno sam u radio ovo u Next wayline coverter programu, ali nailazim na problem kada Ab linija nije prava linija nego se lomi. Takvu liniju program ne prepoznaje i ne mogu je ni konvertovati za drugi brend.

Hoću da prebacim parcele sa Trimble cfx750 na Topcon x25.

Neka pomoć?

Послато са SM-G780G помоћу Тапатока
 
Ja nemam ptoblem sa brzinom

Testirao sam rusa i na 35km/h 3-4cm max ode pri toj brzini ali to je pik i odmah ga vrati nazad na 0

Ovo ispod je 549 na nekih 12-13km/h



Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
0873a6185ccf54099f45464fd2d395b0.jpg
5425aaaa85dc9f102c2c69369ee52489.jpg
 
Evo malo materijala i od mene.Snimak je očajan, YT d.ka za Futoški vašar.Igračka je izuzetno zanimljiva, setvospremač nije namenjen ovom traktoru ali nisam mogao da odolim srcu i ne probam ponuđene opcije.Videćemo kako ćemo proći ove godine pa ću ubaciti pilota i u velikog brata da mogu i tamo da se igram. 😁
 
Ko bi mogao da mi uradi konvertovanje fajlova parcela sa Trimble navigacije za Chcnav navigaciju? Update softvera je uradjen
 
Probaj direkt bez konvertovanja! Ima opcija da se uvezu trimble linije na chc.
Mislim da je cfx format.
Na chc udjes na vodilje od te njive u importujes sa usb
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svinam.

Zadnjih meseci se radilo na novom projektu i uspeli smo da ga privedemo kraju do prolećne setve. Nije bilo još prilike da se isproba u njivi, odrade neka fina podešavanja, ali za sad radi dobro. U pitanju je AgOpen navigacija sa hidrauličkim upravljanjem.

IMG-2534.jpg

IMG-2535.jpg

IMG-2536.jpg

IMG-2532.jpg

IMG-2530.jpg

IMG-2531.jpg


Biće jos slika i neki video kada izadjem na njivu.
 
Nazad
Vrh