Navigacija u poljoprivredi

Trimble EZ Guide 250 - Patch antena...... .800e + PDV (sa malom antenom)
Trimble EZ Guide 250 - AG15 Antena..... 1050e + PDV (sa velikom belom antenom)
Trimble CFX 750 ................................ 2300e + PDV
To su bile cene na sajmu

Plus ako hocete ugradnju, placate oko 100e, mada je jednostavno i svako je moze sam prikopcati
 
Ljudi mi kreiramo program upravo za ovakve namene. Nije Vam potreban nikakav dodatan uredjaj, nije Vam potrebno 1$$$$ vec samo Android telefon ili tablet i pozeljno je imati i punjac za mobilni u traktoru jer aplikacija u sadasnjem stanju trosi jako brzo bateriju ali radimo na tome da to brzo promenimo. I ne samo to vec i evidentiranje vremena, istoriju, aktivnosti ... Naravno preciznost smart phone GPS-a varira u zavisnosti od telefona i tesko da moze napraviti preciznu sliku u CM.

Prijavite se ovde: www.agroagro.com - ostavite email adresu i za pocetak sezone sledece godine dobijate aplikaciju. Prvih 10 emailova dobijaju besplatno zauvek.

SVAKO DOBRO!
 
Zaboravio sam da kazem da su Vasi zahtevi, ideje... dobrodosli. Uglavnom aplikacija ce bar za pocetak imati mogucnosti GPS pracenja i navigacije, vremenski interval kada ste i gde bili, obradjena povrsina, upotrebljena hemija, prosecna brzina, masina kojom ste radili ...
 
Ja samo jednom kliknuo,verifikovao pa ćemo videti.Ko je kliknuo dva puta nema ništa jer se to smatra zloupotrebom. :haha:
 
A jel ti stigla kontakt forma prodaja.adria....@gmail.com? :sta:
Minđušar možeš da nas povučeš ako oćeš. :haha: Moderatori su ti koji su dozvoliti PetruSoft boravak na forumu.
 
Ako ne dobijem smatracu obmanom,jer sam se naucio na vasim greskama i samo sam jednom kliknuo,znaci ako ja ne dobijem radi se o prevari. :osmeh:
 
Rado,ali je problem jer ne znam ko je od clanova podmitljiv. Ovako znam za moj nesalomivi karakter i da cu iskreno i posteno preneti utiske. :ppozdrav:
Ali eto ako neko od clanova bude greskom dobio moze slobodno moderatorskom delu da ustupi na probu,pozvacemo i cika Mirka Alvirovica ako treba.
 
Nazad
Vrh