nana

nana

Novajlija
Učlanjen(a)
20 Jun 2010
Poruka
5
Pozdrav svima :cao:
Do sada sam samo pratila forum bez poruka,te nije bilo preke potrebe da se predstavljam.al je doslo vreme i za to : -Ja sam u penziji i zivim sa cerkom,zetom i devetomesecnim unukom (grad u itocnoj Srbiji-Timocki region).Zet je jos student(prava) a cerka radi i sada je na porodjajnom odsustvu.Nas kraj nije nesto posebno razvijen(u svakom pogledu) a i mi nemamo nikakve veze sa selom.i poljoprivredom osim sto smo "na nadnicu" puno puta dopunjavali nasu finansijsku situaciju.
Svidja mi se ovaj forum jer ste aktivni,konkretni i dobronamerni ::svaka cast::
Glavni razlog zbog koga se sada ukljucujem je ideja da ako neko od vas ima potrebu da prodaje na zajecarskom,borskom ili negotinskom prostoru svoj neki proizvod...mozemo da saradjujemo tj. mom zetu treba neko konstantnije zaposlenje.Ima iskustva u prodaji na pijaci,imamo auto..i ima dosta slobodnog vremena.Znam da se u nekim selima dovozi i prodaje kukuruz..recimo..ili bilo sta..
Drugo pitanje na koje molim da mi odgovorite: ima li na teritoriji Timocke ili Negotinske krajne neko od vas potrebe za radnikom (na krace ili duze vreme)?Bilo sta..posto smo u nezavidnoj finansijskoj situaciji?

Puno pozdrava od nane i njene porodice.
 
U boljem vas nasla,Rale83
Godine su...pozne..nije na nisu...samo ja o tom ne stizem da mislim ::namigivanje::
Jos sam na jednom forumu (oko dve godine) i zaista mi se svidja ova teKnika sto je uznapredovala.
Znate,kad je covek u penziji on uglavnom radi sve ono sto nikad nije stizao u zivotu od drugih obaveza.
Tako i ja.
 
Nana, ovo je jako lepo i iskreno predstavljanje.

Dobro nam došla na Poljoinfo forum.
 
zokidrum je napisao(la):
Zdravo komsika, postovanje :ppozdrav:
Zdravo,zdravo....nista manje :ppozdrav:,e bas mi je drago da ima jos nekog iz naseg kraja.
Pozdrav i svako ti dobro!
Post je spojen: [time]1285013483[/time]
_________________________________________________

@Branko
Amin.
Recenica koju ste postavili uz ime govori dosta toga.Hvala na dobrodoslici. Sretan vam praznik Rodjenja Presvete i svako vam dobro u Gospodu. :cao:
 
Hvala Nikola na dobrodoslici,ja verujem da covek coveku moze biti i covek a ne samo vuk....i da se ne treba zatvarati u svoju "puzevu kucicu" nikad.To je uostalom i razlog zasto sam usla na ovaj forum a skoro nikakve veze nemam sa poljoprivredom i selom (mogu reci-na moju zalost).
Videla sam sliku koju si postavio sa klincima.Cestitam tvojoj supruzi i tebi na hrabrosti i ljubavi koju imate......ne da vam laskam...ali zaista je malo, u danasnjem vremenu,takvih porodica.
:cao:Svaka vam cast :cao: :cao: :cao: :cao: :cao:
 
Nazad
Vrh