Motorne testere! Molim vas, savet!

Djorjde

Član
Učlanjen(a)
10 Mar 2015
Poruka
51
Lokacija
Pozega
Pozdrav svima, ja sam Djordje, imam 24 godine.. Skoro sam se sa suprugom i sinom preselio na selo.. Poceo sam da se bavim poljoprivredom ( koliko sam u mogucnosti) i imam nesto zivotinja..

Sada pitanje! Hteo bih da kupim motornu testeru, ali ne profi.. Meni treba da istruzem oko 10-15 kubika drva godisnje! I to bagrem, sljiva.... drva manjeg precnika..

Naleteo sam na uzasno jeftine hobi motorne testere

http://www.kupujemprodajem.com/NOVE-Motorne-Testere-vise-modela-12519284-oglas.htm?filter_id=1103

2 motorne testere za 80e?!!!! I rekao sam coveku koji ih prodaje za sta mi trebaju. Kaze da ispunjavaju potrebe! Da li neko od vas ima iskustva sa Garden Field, Majestic, Red storm motorkama.. Hvala unapred!
 
Dobro dosao na forum.
Moja preporuka je da zaobidjes takve masine u sirokom luku.
Obzirom da si se preselio na selo, vama ce testera trebati cesto, ne samo za drva tako da predlazem da uzmes nesto kvalitetno..
 
DA budem iskren, nemam novca za Husqvarnu od 170E pa navise! Amaterski sam razmisljao.. Aha, 2 motorke za 10.000 rsd, ok... ne koristim preterano, ali jedna moze za sumu i drva ( 10-15 kubika godisnje), a druga za sitne radove oko kuce... Ograda, daske i sl!! i trebalo bi da izdrze bar 4-5 godina.. A za to vreme su se sigurno isplatile... Tako sam razmisljao.. opet, mozda pogresno i cenim svaki komentar i kritiku!
 
Pozdrav i dobro došao. Moj savet bi bio da nađeš neku polovnu Stilovku i da Te ne boli glava.Ja imam tako nešto isekla je drva i drva i još radi iako je stara 15-tak godina.
 
Hvala svima na savetima.. Da li smem da se upustim u kupovinu polovne motorke s obzirom da sam laik?
 
Ne bih sad da te navedem na pogresan korak,ali mislim da nije lose da potrazis polovnu na KP kod ljudi koji se bas bave prodajom polovnih iz uvoza.Zapazio sam vec nekoliko njih koji se time bave i imaju na izgled dobru robu i mnogo pozitivnih ocena i mislim da je u tom slucaju bezbedna kupovina cak i za laika.
 
Isto sam dobio savet od prijatelja i za Villager motorne testere... Kaze da su solidne! Hvala, odmah se bacam na trazenje polovnih.. Upravo citam da je Partner valjda ogranak Husqvarne? One su jeftinije, oko 110E! Da li je to pametno?
 
Da li moze neko ko ima da mi kaze kakva su iskustva sa Demon motornim testerama kupio bih da ne cimam husqvarnu 550 xp za sve i svasta.
da li se stvarno prave u Poljskoj ili je u pitanju kinez.
Izvinjavam se kolegi sto sam uleteo u njegovu temu al pitanje je slicno.
 
Postoji opsirnija tema o motornim testerama gde ces pre naci odgovor.
Zove se : "motorne testere".

Inace i sam ti mogu dati odgovor, radi se o cistokrvnom kinezu i ja bih to pokusao zaobici.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Moj tast ima villager motorku već 4-5 godina.
Sa njom iseče 10-ak kubika godišnje.
Koliko znam nije imao nikakvih problema.
 
Postoji tema o motornim testerama, pa se može prepiska tamo nastaviti, ovo je deo foruma namenjen za predstavljanje članova.
 
Nazad
Vrh