mira

mira

Član
Učlanjen(a)
30 Nov 2009
Poruka
165
Lokacija
Kraljevo
Poštovani,
Nekada sam želela da upišem veterinu i posvetim se tom divnom poslu... Nažalost, moji prijatelji koji su nešto stariji, a završili su veterinu sugerisali su da to nije pravo rešenje, jer je teorija jedno, a u našoj državi, praksa sasvim drugo...
E, sada govorimo o sudbini!
Danas uređujem i vodim jednu poljoprivrednu emisiju, koristim iskustva i znanja stečena na porodičnoj farmi...
Da ne zaboravim pre ovog posla radila sam nešto slično, razvojne projekte vezane za agrar...
Često se postidim kad' vidim i čujem priloge koje su moje kolege, novinari, pripremili....
Zato želim da uzmem aktivno učešće na ovom forumu, koji je iskreno sadržajniji od ostalih vezanih za selo i seljaka...
Koje su to teme o kojima treba govoriti, problemi koje možemo pokušati zajednički da rešimo...
:cao:
 
Kao prvo, pozdrav i dobrodošla.Za pitanja i sugestije imamo celu zimu na raspolaganju.
 
auu tema ima koliko hocete (da malo persiramo) :cvetic::D. Dobro dosla i svaka cast na predstavljanju

a koja je to emisija i kad se daje i na kojoj televiziji ? ako se moze znati da je gledamo :cao:
 
@kiraj
Naravno.
Sutra snimam jednu vinariju u okolini Aleksandrovca, a ukoliko vremenski uslovi dozvole krajem nedelje sam u Vojvodini...
Predlazite, a ja šta budem mogla... i mediji su u sličnoj poziciji kao i srpski seljak, svi nam duguju, pa kad nešto "legne" mi na put..
 
ne ,
Nemojte forum koristiti za reklamiranje bilo kakvih sadržaja osim ako se spominju u kontekstu teme.
 
Miro ,da li novinar ili voditelj mora da ispituje sagovornika pola sata sa snimanjem ,a onda u emisiji pusti 15 -30 sekundi ili ne pusti ništa,e pa zbog toga ja više ne govorim sa novinarima,samo privatan razgovor :cao:
 
@Milanche

Petkom u 20h, nedeljom u 8 i 5.
dok ne počnu plaćeni termini...
Imaš nešto zanimljivo u kv?
 
Nazad
Vrh