Mini koze

SIMOVIC

Član
Učlanjen(a)
22 Jun 2010
Poruka
441
Lokacija
Oplanici-KRALJEVO
Ne nadjoh ovu temu pa je otvorih.
Mislim da je ovo Kamerunska koza a tako mi je i vlasnik rekao.Neznam puno o njoj pa evo slika,ko zeli neka prokomentarise.
1znap1f.jpg
[/IMG]

---------- Poruka napisana u 22:29 ---------- Prethodna poruka je at 22:23 ----------

vrd2c3.jpg
[/IMG]

---------- Poruka napisana u 22:31 ---------- Prethodna poruka je at 22:29 ----------

2vvt3l2.jpg
[/IMG]
 
Umiljate su i lepe, uglavnomih uzimaju da se deca igraju sa njima, dosta su i plodne a kad ovako mala kozica ojari 3 jareta mozete li da zamislite koliko su mali :) moj prijatelj ih ima, majku i bliznakinje od 10dana i prelepe su samo nisu komercijalne
 
Neznam standard,dali neko moze da oceni ove a evo i slicica jarceva.

---------- Poruka napisana u 09:29 ---------- Prethodna poruka je at 09:26 ----------

16c7u37.jpg
[/IMG]

---------- Poruka napisana u 09:32 ---------- Prethodna poruka je at 09:29 ----------

ofnk28.jpg
[/IMG]
 
Ima ih na Zlatiboru,pored magistrale inace u dvoristu restorana Zlatiborski PASTUV.ko prolazi moze ih videti.Rajko je upravu,imaju ostar miris da padnes
 
ja sam 2003. godine bio u mladenovcu u vojsci(vojni magacin livade,kada se krene za koracicu sa desne strane)i tamo smo imali mini zoovrt i bilo je nekoliko komada tih malih kozica mi smo ih hranili sa senom i sekli smo barenje mlado i neko siblje to su obozavale.ne znam dali taj magacin jos radi i dali ih jos ima tamo
 
Da sto se tice mirisa ovih jarcica,ne spada u "mini".
Mislim da to treba otkloniti termokauterizacijom ili nekom drugom metodom,ipak su oni za ukras a taj miris ipak smeta.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh