Locust-specijal

lakarije je napisao(la):
tomybrzic je napisao(la):
kupljen je prije 5 godina ima 4500 radni sati a kosto je 55 000 eura, inaca je stroj od mojeg prijatelja koji ima farmu krava 800 grla koje cega a 350 se muze svaki dan znaci da je i sam stroj svaki dan u pogonu a koristi ga za ciscenje stala jer je nevjerojatno okretan....

Dali je ovo neka stamparska greska,ili ja neznam da citam.
Ucinilo mi se da sam video negde 55 000 evra.Pa kakav to covek treba da bude da bi kupio tako nesto?
isto pitanje 55 000 evra?? ?? ??
 
ljudi toliko je placen 55 000 eura i nije pozlacen ali je stroj koji radi osam sati skoro svaki dan, u stalama je non stop i neizlazi odande malte ne nikako, vijerujte ili ne toliko je kostao a ja nemam razloga da lazem, a znam da je toliko kostao kad sam gta ja isao utovariti u zg i vidio sam racun orginal, i ja sam tad rekao gazdi da je malo lud sto je tolike pare dao za njega ali se sad vidi da se isplatio i da fakticki farma i nemoze bez njega, a ima i merloa kojega je platio 70 000 eura prije nepune dvije god i ima 2500 sati, pa tko je tu sad lud ja neznam ali isto se negasi osam sati na dan i posle posla jos ja ili netko dodze i posudi za nesto e eto sati... biti ce tema i o njemu sam da ga uslikam.....
 
Ma sve je to OK, tih 800 krava,i to što on radi 8 sati.
Kapiram ja da on gazdi odradi posao,Ali opet 55 000 evra!!! Pa makar i da 16 sati radi dnevno.
Ima u mojoj firmi gde radim(Vodovod) potpuno isti takav, samo BOb CAt.Proveriću koliko su ga platili,ali SIGURAN sam nije više od 50% ovog(znam koliko moja firma nema para i u kakvim je problemima) Inače kupljen je pre 2 godine i služi za kopanje između drveća,na trotoarima i slično...
Problem kod ovog LOCUST-a je što on sigurno nekošta više od 20 000 evra da se napravi(u najgorem slučaju),a neko ga naplati 55 000.Taj se sigurno posle smeje i kaže "neka kad je budala".
 
cuj sta da ti velim toliko je dao za njega-i meni je puni i ne samo meni ali takva je cijena bila, iskreno ja nikada nebi dao toliko za jedan stroj a eto on je... :ppozdrav:
 
pa ja zbilja neznam zasto je ovaj tak skup jebemu misa, bas cu jos jedan puta provjeriti njegovu cijenu kod kolege sto ga ima mozda sam i ja pogrijesio sto nebi bilo prvi puta..... :haha: :haha:
 
teca moj radi u firmi koja zastipa ove masine na nasem trzistu i imao sam na sajmu prosle godine priliku da isprobam neke od masina....

nesto sitno sam po sajmu radio sa njima....izuzetne su...okretne, komande odlicno prilagodjene vozacu....bas sam se odusevio...e sada koje su im cene to ne znam....mislim da sam razumeo da ih u hrvatskoj ima dosta...
 
Nazad
Vrh