Kupoprodajni i drugi ugovori u poljorivredi

Da li ima veze kako izgleda primerak ugovora kad se overi kod notara? Moze bilo koji ili ima po zakonu neki primerak koji vazi samo taj
 
Može bilo koji, možeš i sam da otkucaš tekst, ne mora da bude šablonska tabela.

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 

:pcelac::::svaka cast::::traktor::::spreman na sve::Pošto je počela nova godina vreme je da obnovimo i ovu temu ::spreman na sve:: ::traktor::::svaka cast:::pcelac::

Izgled novog Ugovora 2:​
Ugovor-Za-Iizdavanje-Poljoprivrednog-Zemljista-Pod-Zakup-1a962c1431bee432b.jpeg
Ugovor-Za-Iizdavanje-Poljoprivrednog-Zemljista-Pod-Zakup-21e219f3eab026459.jpeg
Ugovor-Za-Iizdavanje-Poljoprivrednog-Zemljista-Pod-Zakup-390c7cc0fc628610a.jpeg
Ugovor-o-davanju-poljoprivrednog-zemlji-ta-na-kori-enje-bez-naknade-1.jpg
Ugovor-o-davanju-poljoprivrednog-zemlji-ta-na-kori-enje-bez-naknade-2.jpg


Link za preuzimanje .doc (Word) fajla:​



Napomena:


Kada preuzmete .doc fajl (Word dokument) gde god piše XX XXXX XXXX vi to izmenite u stvarno kako treba

 
Poslednja izmena:
Da li na jednom ugovoru mogu biti dva suvlasnika i plodouzivalac ili mora mora posebno sa svakim suvlasnikom plus plodouzivalac
 
Gde grešim kad ne mogu u ugovoru bez naknade da izmenim ono xxxxx? Pitam za druga, al stvarno! :)
 


Нађох овај уговор међу папирима, то сам некада користио када сам правио уговоре.
 
Ja sam u jednom ugovoru o davanju zemljišta na korišćenje bez naknade (jedan parcelni broj) stavio i plodouživaoca na toj parceli, i zakonske zastupnike maloletnog vlasnika parcele. I svi su se potpisali u ugovor. Ugovor sam pravio prošle godine kad još nije trebala overa kod notara (pa ga nisam ni overavao kod notara), i prošao je u eAgraru...
 
Može na ugovoru da bude više lica ali svi moraju da budu potpisnici i da o svima budu navedeni svi parametri iz LK.
 
Nazad
Vrh