Koliko godina radite u poljoprivredi

Bubu je napisao(la):
Ne racunajuci da sam sa 5 godina poceo da vozim traktor relativno samostalno i da sam dobio prvu prijavu od policije za upravljanje traktorom bez polozenog vozacnog ispita sa nekih 12 godina jer sam se vracao sa oranja kuci aktivno se bavim poljoprivredom uz oca od recimo kraja osnovne skole i pocetka srednje sto danas-sutra dodje vec 10 godina. :cao:
A ja mislio da sam jedni koji je dobio prijavu za upravljanje traktorom bez polozenog vozacnog ispita na ovom forumu :cao: :cao:
 
Kao mali stalno sam kukao da me vode na njivu i od tad sam je zavoleo,kad sam malo porastao raduckao sam sve do vojske,ali kad sam zavrsio vojsku 2005 zasuko sam rukave i napred! JA VOLEM POLJOPRIVREDU! :D :D :ppozdrav: :ppozdrav:
 
od 93/94 sam poceo ozbiljno da se bavim deda bio star i poceo sam ja :D
 
heheheheh Igor578 eto, nisi jedini! :haha: :D

Ja sam toliko proveo vremena sa caletom u traktoru (tada jedinom glavnom, 577) da sam ogulio farbu na desnom blatobranu skroz koliko sam sedeo na njemu! :D :cao:
 
ja sam poceo jako rano da vozim traktor moji su mi pricali da mi oni ubace u sporohodnu brzinu i ja kormanim traktor dok tata i deda razbacuju stajnjak po njivi to je bilo po njima u mojoj 5 godini, inace deda je umro kada sam imao 13 godina i od tad sam poceo intenzivnije da se bavim poljoprivredom pa evo sve do sad sto bi se reklo imam 23 godine staza u poljoprivredi
 
većina nasx je u ranom dobu počela da "vozi" traktor,tako sam i ja sa dedom sa 4-5 godina.....
pitanje je pravo-koliko godina se aktivno bavite poljoprivredom,znači kao bitan faktor u svom domaćinstvu....
 
Od malena sam u poljoprivredi a aktivno od 12-13 godine vec sam pomagao matorom oko spartanja,prskanja i oranja.Sad ja i brat sve radimo uglavnom sami nekad matori priskoci kad zagusti da mozemo da postignemo nesto na vreme.
 
MONTOYA je napisao(la):
većina nasx je u ranom dobu počela da "vozi" traktor,tako sam i ja sa dedom sa 4-5 godina.....
pitanje je pravo-koliko godina se aktivno bavite poljoprivredom,znači kao bitan faktor u svom domaćinstvu....

Slažem se-kako mi sad možemo da znamo koliko godina se bavi poljoprivredom ako napiše da je sedeo o traktoru od na pr. 5 godina-niti znamo koliko se bavio poljoprivredom niti koliko ima godina

Ja imam 46 odina a 22 se aktivno bavim poljoprivredom

Ipak će forumaši znati sa kim se upuštaju u diskusiju i da li treba da se upuštaju :ppozdrav:
 
Samostalno radim evo vec 4 godine ,a pre toga sa pokojnim ujakom 10 godina ...
Inace sam gradsko dete (ali samo po rodjenju) :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Zadnjih pet godina bi se reklo da aktivno radim poljoprivredu.Ali ne mogu ni zanemariti da sam u firmi koja se bavila poljoprivredom bio 11-12 godina.
 
Nazad
Vrh