kojcica

Kojcica

Član
Učlanjen(a)
18 Dec 2008
Poruka
237
Lokacija
Melenci
Moje ime je Aleksandar Kojcic iz Melenaca sam.Poljoprivredoom se bavim od malena ,i uz oca sam naucio dosta o tome.Radimo nekih pedesetak jutara sopstvene zemlje i od mehanizacija imamo 3 traktora imt 539 iz 1984, imt 560 iz 1990 i belorus 820 ravan most iz 2008 .osim toga od prikljucaka :
2 loznicke prikolice od 5.5t, kikindsku od 4 i spediter prepravljen za traktor,berac k2 prepravljen sa bunkerom,pneumatsku sejalicu agria 4 reda,setvospremac imt 2.9,3 imt pluga 757,756 i jednobrazdni imt,tanjiracu consum 2.8m,28 diskova sa paker valjcima,tanjiracu 24 diska,grabulje,spartac olt 4 reda,rasturivac djubreta,zitnu sejalicu reform semo 77(2.5m),krunjac , prskalicu 440l,elevator.Poljoprivreda nam nije osnovno zanimanje, otac radi kao dipl. pravnik u jednoj firmi u Zrenjaninu, a i ja cu se verovatno necim slicnim baviti kao osnovnim zanimanjem posto zavrsavam pravni fakultet u Novom Sadu, a poljoprivredom dopunjuemo kucni budzet .Evo i nekih slicica:


 
супер, има око 230 сати рада и стварно је моћна машина, и за наше потребе је права ствар .Хвала на добродошлици , што и теби желим :ppozdrav:
 
Pozdrav komsija i dobro dosao. Lep vozni park posedujes.
 
хвала свима :ppozdrav: ,ништа без рује ,од кад смо га купили посао доста лакше и брже обављамо сад комотно може и које јутро земље више да се ради, те у том правцу следи ширење газдинства
 
E to je posao. Svaka čast, imat stalan i siguran posao s visokom školom i radit toliko zemlje..

Samo naprijed :D
 
Nazad
Vrh