Kako da bar OSMOG MARTA budemo bolji ?

Ako je ne postujes cele godine, taj jedan dan joj ne znaci nista, a ako joj poklanjas paznju cele godine, opet taj jedan dan nista ne menja...
 
Meni je i 8. mart, kao i Dan zaljubljenih potpuno nejasan praznik. Da ne ponavljam ono sto je Senator napisao.
 
Nekada smo skupljali novce i kupovali skromne poklone koleginicama koji su njima puno značili. :cvetic: Bar smo tada mogli da izljubimo i one koje pre nisu davale.One nama, kao dobre domaćice, spreme lepu zakusku. Sve mi to lepo pojedemo i popijemo . Neko se i napije , njih odmenimo u svim poslovima bilo da su kancelarijski ili tvz. fizički. Pustimo ih ranije kući da se odmore i dočekaju muževe. Lepo smo se družili par sati, kontakt veoma prisan, ljudski. Nas naše žene čekaju kući da im donesemo poklone i podgrevaju ručak a mi na slavlju svojih koleginica koje sada i same čekaju svoje muževe koji su zaglavili u svojoj firmi.Tako smo mi nekada proslavljali 8-i mart SVEČANO! Vi mladi bre, danas ne znate ništa :haha: :haha:.Tako se to radilo. Pitajte mame i tate ko je slavio 8 mart.
Mislim da ne znate šta znači družiti se. Brz živoz, komp, kola, ::novac:: otuđuje ljude.Pričaš sa čovekom a i ne vidiš ga?Napredak. Begam,ne valja počinjati ozbiljne teme DAN JE ZA SLAVLJE. :veseljak:: :ppozdrav:
 
Niko i ne pominje da je sutra OSMI MART. Šta se ovo dešava, samo hektari, mašine, profit, politika... Nadjimo malo mesta i za naše dame. Ja moju surtra vodim na ručak. Zaslužila je. Evo tovarila je bale, doduše pre šest godina, malo li je?
zl4vhh.jpg


Ovo je slika pre prolaska balirke.
 
Srecan 8 mart svim clanicama na forumu, kao i svim suprugama clanova istog nek su zive i zdrave,kupovinu osavicemo za sutra.
 
Kupio sam joj masinicu za varalicarenje, pa ako nije bas to zelela neka pokloni meni.:osmeh::ppozdrav:
 
A to kod mene traje malo duže jedno 10,5 i onda me pita .Pa dobro oćeš ti već da počneš:osmeh:
 
Nazad
Vrh