JelenaI

JelenaI

Član
Učlanjen(a)
23 Jul 2009
Poruka
53
Da se poklonim i pocnem... :)

Ja sam Jelena (grcki- zora) i iz Beograda sam. Upravo sam zavrsila Zubotehnicku skolu i upisala Poljoprivredni fakultet (fitomedicinu). Oduvek sam mislila da cu zavrsiti na nekom drustvenom fakultetu, s obzirom na to da se bavim nevladinim sektorom vec vise od cetiri godine. Do sada mi je omiljena oblast omladinski aktivizam i participacija mladih u drustvenom zivotu. Bavim se vrsnjackom edukacijom i uzivam u tome. Osnovala sam Udruzenje gradjana MLADI MLADIMA, koje postoji oko sest meseci. Polje delovanja nam je veoma siroko, kao sto je to i ciljna grupa. Nameravam da poljoprivredu u globalu uvrstim u nase polje delovanja, jer smatram da je to buducnost Srbije. You`re all invited! :)

Inace, hiperaktivna sam, sem kad me uhvati lenjost od premora. Zivim u haosu, tako sam navikla. Delom sam mazohista, kao sto verujem da svi ljudi jesu. Veliki sam sanjar. Obozavam da pricam.

I tako to na tu temu, svasta nesto jos.
 
pozdrav i od mene,a sad idem da proverim da li su i drugima tako upucene reci dobrodoslice kao tebi ili je to zato sto ti ispod imena nije neki kejs ili imt :D
 
danger je napisao(la):
pozdrav i od mene,a sad idem da proverim da li su i drugima tako upucene reci dobrodoslice kao tebi ili je to zato sto ti ispod imena nije neki kejs ili imt :D

Pozz!

Meni su pozeleli dobrodoslicu jer sam buduca ministarka. ;)
 
Nazad
Vrh