Imr 65 prednja vuca

dzontra94

Novajlija
Učlanjen(a)
9 Okt 2024
Poruka
7
Lokacija
Drugovac
Zdravo,ja sa Nikola i bavim se poljoprivredom. Imam R65 i hteo bi naci komplet prednju vucu ili soko mostar ili cararro. Sa svim delovima sto je potrebno da se napakuje. Pa ako bi ste mogli pomoci da se to nadje,bio bi zahvalan. Lp
 
Pozdrav Nikola i dobro došao na forum. Ovo sa konkretnim pitanjima oko traktora, pre ćeš dobiti odgovor ako napišeš u delu foruma gde se piše o tim traktorima.
 
Moze li mala pomoc kako da nadjem gde se pise o tome? Posto sam nov na forumu. Hvala na pomoci i dobrodoslici ☺️
 
Zdravo,ja sa Nikola i bavim se poljoprivredom. Imam R65 i hteo bi naci komplet prednju vucu ili soko mostar ili cararro. Sa svim delovima sto je potrebno da se napakuje. Pa ako bi ste mogli pomoci da se to nadje,bio bi zahvalan. Lp
Najjeftinije ti je da svoj traktor prodaš i kupiš kakav želiš sa fabričkom prednjom vučom.
Veruj mi da ćeš se sresti sa mnogo sitnica koje sreću kvare i na kraju će izaći skuplje i nebrojano tvojih radnih sati.
 
Najjeftinije ti je da svoj traktor prodaš i kupiš kakav želiš sa fabričkom prednjom vučom.
Veruj mi da ćeš se sresti sa mnogo sitnica koje sreću kvare i na kraju će izaći skuplje i nebrojano tvojih radnih sati.
Plan mi je da kupim sve fabricki i samo sastavim. Jer sve ide sraf na sraf,ali je tesko naci original sve. Ima ko moze da napravi vucu od nekog kamiona ili cega vec,ali me to ne zanima. A da kupim sa prednjom vucom za voce,tu mi bas rakovica odgovara,a njena cena sa DV na oglasima je malo povelika za taj traktor. Pa mi je kao bolje resenje naci i spakovati moju
 
Veruj da nije tako. Ako ne budeš verovao saznaćeš na teži način.
Neću više komentarisati povodom ovoga, jer je besmisleno.
 
Nazad
Vrh