Grip bolest i lecenje

SAMA

Moderator
Učlanjen(a)
13 Feb 2011
Poruka
8.395
Lokacija
Stara Pazova
Svedoci smo vise sojeva ljudskog gripa,sa blazim i tezim simptomima.Ima li ga u vasem kraju,kako se manifestuje i kako ga lecite?
 
Konkretno ja svako jutro med i limun ali tako godinama,i fizicka aktivnost...za sad nema gripa ukucani su bili bolesni a ja ne e sad dal je do moje terapije ne znam eee da i rakija naravno i jos nesto RIBA dva puta nedeljno naj manje.
 
Pazi ti sremca !!! Dobro što ne koristi med i orase pa da juri komšinice.....:osmeh: :ppozdrav:

Danas bi svi da budu fensi pa zaboravili staru dobru kuhinju ............ znači slanine i luka (i crnog i belog) i da te Bog vidi......

E sad mnogi bi hteli da jedu beli luk ali zbog prirode posla izbegavaju........da bi neutralizovali neprijatan zadah posle konzumiranja belog luka popijte jednu domaću (tursku-srpsku) kafu.......... ko neveruje nek proba :ppozdrav:
 
to komso luka i slanine...
Ja praktikujem za rucak redovno supa vruca domaca a pre toga munem jednu domacu ljutu pa jos u sred supe dospem pola casice da se supa bolje prima...
I domaca hrana nema joj premca protiv gripe...
 
Domaća hrana i domaća rakija preventive radi kako je i navedeno u prethodnim postovima a uveče kada se zalegne dobro preznojavanje sa ženom i nema da omane. :osmeh:
 
To su sve preventive,a kad imunitet poklekne :sta: Ja sam nekako za kuvano vino i biber,pa dobro preznojavanje. :osmeh:
 
Kad imunitet poklekne a glava ko bubanj e onda samo vruća kupka. Tuširam se vrućom vodom koliko mogu izdržati i odmah otpusti španer bar za dva zuba.:osmeh:
 
Sama da nisi dobio graorov grip pa se informišeš oko medecine?
Daleko bilo.Propali bi nam ckembici.:osmeh: Nesto mi po kuci ima bolesnika.Majka,brat,sva deca.Prosecna temperatura nam je 38 +Ja i supruga malo vadimo prosek sa svojih 36+.S obzirom na brojno stanje graora,nebi valjalo da nas savata.:ideja:
 
А то ли је? Ја се чудим како то да увек нађем место у градском превозу да комотно седнем чак и кад је гужва!
Bude slobodna cela strana autobusa.Svi se nabiju na suprotnu.To je dobro i da se i nosioci gripa udalje. Jedna od boljih preventiva,pod uslovom na ne ometa vozaca.:haha:
 
Moze za grip i obogacena kobasica.:osmeh: Specijalna sa povecanom dozom bela luka.Ne znam samo,jel moze i jesenji i proletnji,ili se mora obratiti paznja.:sta:
 
Nazad
Vrh