Elektronska cigareta

Imam 3 komada, i neku najskuplju sam platio 70€, đaba kad nije to to u pocetku bude zanimljivo al kasnije opet sam se vratio na klasicne cigarete !
 
1,5-2 godine kako nepušim :osmeh:
bilo je malo teško ali uspeo sam bez tih gluposti sa elek. cigarama
 
Ja nisam htio prestat, vec vidio sam to od prijatelja probo i fino, ali nije išlo u poctku sam imo obicnu ego-t 2 komada i onda sam kupio neku divlju kojoj se mogu mjenjat parametri pošto sam ljubitelj jačih/žeščih cigareta, i bila je dobra jedno vrijeme na max nisi mogo povuc dim kako treba onda sam se batalio toga i nastavio ovim cigarama
 
Ja sam ostavio cigare, pomoću tebleta Tabex. Mogu vam reći da nije lose...
 
E to sam hteo da cujem ja imam ovakvu

2pyor46.jpg


Kostala me 3500 din sa dostavom, za sad je ok ja sam to narucio preko neta ali sad gledam da ima raznih, ima sa hladnim i toplim dimom, imam tecnost med i postala mi je slatka, kakva su vasa iskustva?
 
Ulja za el.cigaretu imaju svoju jačinu.To bi trebali prodavci da znaju kada tražite da kupite.Isto kao što imate blaže i jače cigarete.Mentol mi se najviše sviđa.
 
Ciny Dali su tvoje namere da batališ duvan kad se raspituješ za to elektronsko s..nje:sta:
 
Batalio sam duvan nekih 5 dana sam samo elektrodu pusio, imao sam krizu pa sam 2 puta duvan koristio, zato pitam za tecnost da mi je is pocetka bila ok a sad mi nekako slatka pa zato pitam vas
 
Batalio sam duvan nekih 5 dana sam samo elektrodu pusio, imao sam krizu pa sam 2 puta duvan koristio, zato pitam za tecnost da mi je is pocetka bila ok a sad mi nekako slatka pa zato pitam vas

Posle 20 godina pušenja uspeo sam uz pomoć žvaka Nikorete i volje da ostaviš iste, naravno i karakter osobe igra glavnu ulogu. Moja preporuka bi ti bila da batališ upotrebu alkohola dok ne ustališ navike bez duvana:ppozdrav:
 
Potrebna je samo dobra volja i ništa više.Ostavljao sam duvan ne znam ni sam koliko puta.Najduže godinu dana pa opet iz početka.
 
Ja sam duvan batalio pre 4 godine, pio sam neke tablete, ali je slabo to pomoglo, dok nisam u glavi raščistio nisam mogao ništa da uradim. Znači glava je glavna.
 
Moj kum pokušavao više puta ostaviti cigarete ali nikako nije uspevao,inače je pušio 3 kutije dnevno.
Pokušavao je i sa tabletama i šta sve ne,i onda odjednom kaže da više ne puši.Prvo nisam mogao verovati zato što je bio strastveni pušač tako da mi je bilo neverovatno.Posle mesec dana on i dalje nije pušio,ja ga pitam kako si ostavio a on kaže:,,pročitao sam knjigu".Prvo sam mislio da me z...bava a onda mi je stvarno rekao da je pročitao neku knjigu na netu i da je prestao da puši.Sada ima godinu dana kako nije zapalio cigaretu.
 
Nazad
Vrh