Dubinska metoda pecanja

Masinice su solidne sve okume zavisi o kojim se konkretno radi a i sekspirovi stapovi su dobri ali sve zavisi od tvojih potreba i zavisi sta mislis pecati na ove saranske stapove i gde (mislim na daljinu i tezinu izbacaja) i nisi napisao koje su libraze stpovi :sta:
 
sve zavisi koja je cena, okuma je ozbiljna marka masinica, stapovi su solidni sve zavisi za sta ti trebaju, sa njima neces moci da bacis vise od 50m.
 
Ja ipak nebi uzimao ispod 3lb nikad se nezna kad ce zatrebati :haha: ali ako ti treba za pecanje naprimer na DTD-u gde sirina neprelaci citavih 30m uzmi slobodno bice veci adrenalin kod izvlacenja ribe :D
Inace moze da se izbaci sa odgovarajucom masinicom i do 80 m sa tim stapom
 
Ja ipak mislim da ako se ti stapovi koriste i za tekucu vodu onda nikako bez 3l jer ipak stap treba da poseduje malo vecu akciju pogotovo za taj vid pecanja,.
 
Stapovi do 2,5m moze i dvodelni Sekspir je stara dobra marka nekad sam je pozeleo imati .Zavisi sta se peca u kojoj vodi tekucoj ili stajacoj ili brzoj Ako se peca krkusa ili skobalj ili klen olovo do 15 grama najlon 0,20 sa predvezom 0,18 ako se ide na soma teze olovo najlon 0.35 pa gore .
 
Nazad
Vrh