Dobar dan dobri ljudi

Učlanjen(a)
13 Okt 2019
Poruka
32
Lokacija
Drenovci, Kosjeric
Pozdrav svima. Ja sam Ivan, iz sela Drenovci, na juznim padinama Povlena, u podnožju Divčibara, opština Kosjerić. Rođen i odrastao u Beogradu, od pre nekoliko meseci zamenio Beograd za selo. Bavim se web dizajnom i internet marketingom, a uskoro nadam se tastaturu zameniću motikom i pastirskim štapom. Za sada se ne bavim poljoprivredom, obilazim lokalne domaćine, upoznajem i učim se životu na selu. Nadam se da ću od proleća podići omanji plastenik da počnem da proizvodim po malo hranu za svoju porodicu, i nabavim koju kokicu, prasence i ovčicu. Toliko od mene.
 
Na ovaj forum sam se registrovao kako bi nešto naučio od iskusnih domaćina, te uz vaše savete i iskustva umanjio greške i podigao uspešno poljoprivredno domaćinstvo, sa nadom da svojoj deci omugućim pristojan i pošten život u zdravoj sredini, kako sutra ne bi napustili selo kako su to moji preci davno učinili.
 
Pozdrav Ivane i dobro došao na poljoinfo forum.
 
Добро дошао Иване :ppozdrav: Храбра одлука честитам.....Село је једини спас за тело и душу.Само недозволи да те никада не напусти оптимизам.Све најбоље и сву срећу 🐓🦃🐄🐑🍇🍉
 
Nazad
Vrh