Dođite u Srbobran 06.08.2011. na takmičenje orača

Ja bio da se provozam motorom oko 1 sat al je bilo takmicenje gotovo i red ispred satora valjda za pasulj neznam sta se kuvalo
 
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
Takmicari razmeravaju parcele...

- - - - - - - - - -

www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]

Otvorili brazdu i pocinju sa oranjem...
 
Nema Sremaca u komisiji i odmah ubacili Sala na treće mesto.Šta da se radi.Važno je učestvovati.Današnja komisija mu očigledno nije bila privržena.
Одакле ти то да није био Сремац? Казаће ти Сале зашто је био трећи. Ајд...
 
Pankin druže, nisi u toku, takmičenje orača je nastavljeno na Tenerifima i Sejšelskim ostrvima ali samo za pojedine članove foruma :haha::haha: kad se vrate preneće nam utiske :osmeh:

Inače čestitam našem članu "sale ratar" na osvojenom 3. mestu orača i njegovom sinu na učešću........:ppozdrav:
 
Mlogo se izvinjavamo i trudićemo se da pratimo dalji razvoj situacije,a čestitke i od mene saletu.
 
Bili smo i mi, nepoznajem nikog od forumasa, otprilike sam prepoznao Saleta ali nisam hteo ometati coveka u poslu.
Kolega ako moze pitanje, ko je osvojio prvo mesto u B kategoriji? Otisli sm
o pre proglasenja pobednika.
Kolega trebao si se javiti, bilo je tu još kolega, inače prvo mesto u b kategoriji je osvojio Brana Kovačević, on je bio treći po redu ili odmah do mene sa leve strane.
 
Hvala na čestitkama kolege, čujem da je bilo rasprave u vezi oranja od strane pojedinih kolega ali je izbrisano, voleo bih da sam pročitao utiske ali no, ko zna zašto je to dobro.
 
Sve pohvale za Saleta i cestitke na plasmanu! Moram priznati da me je odusevila energicnost Saletovog naslednika i svakako pokazano znanje.
 
Србобранска бразда у емисији Више од откоса.

[video=youtube_share;kevIDvGO7fM]http://youtu.be/kevIDvGO7fM[/video]
 
Nazad
Vrh