Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Urea 25/1 ruska prilovana 45, granulisana 47.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Jel ima prasine u toj prilovanoj ruskoj urei? Ja kad sam kupovao nije mi se svidjala pa sam odustao i uzeo granulisanu rumunsku... jednom lepa!
 
Jesenas sam isto nju uzimao i nije bilo prašine. E sad za ovu novu videćemo. Uzeo sam tu prilovanu za 48 plaćanje na jesen...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Ruski Kan u lokalnoj poljoapoteci 33,50 a u drugom selu 31 dinar. KAN Lukavac 25. Sve su pakaovanja 25/1
 
Bem mu a jesenas 260+pdv+-2e i meni mrsko da prebacujem po dvoristu reko ne treba mi do proleca.
 
Nebi. Moze biti i napolju ako su palete ustrecovane da ne propustaju nigde vodu. Ako je pod supom i ne kisne moze da stoji skoro pa neograniceno.
 
A ja uzeo jesenas pa otkazao, bojao se da se ne stvrdne, da ne postane kamen... Da li bi se stvrdnula od jesenas do sada...
Ja sam uzeo u novembru i nema nikakvog grudvanja, samo je u supi da ne kisne, a mislim ako je strecovana paleta sa folijom ni kisa mu ne moze nista. Moze to da stoji godinu dana minimum.
 
Ево ја у суседном месту узео мало "Промистове" (РУС) Урее за прву прихрану и данас (сутра ће бити друга прича) кошта 41 динар. Наручио комшија код неког свог познаника из Црепаје за њега и мене КАН за 26,5 и "амосулфан", ако сам га добро разумео, за 36 динара. Мож' да се деси да нам сутра поподне донесу ....и да више не залазим у ову тему са стрепњом шта ћу да прочитам ту.
 
Upravo dobio poruku od zadruge uslove na današnji dan...

Urea ruska 25/1 370 eura kes, 425 eura 15.07 po 5 eura skuplje na 30.09 i 31.10.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh