Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Po trenutnoj ceni pšenice i kukuruza ,ponuda izgleda primamljiva.
Samo ides u sabac po vestak, pa skriveni troskovi robnih rezervi, pa skladistara jer ne prodajes njemu, uzimas vestak na nekih cenu 20 din kukuruz a sve jesenje varijante 12-12-24 i ostalo znaci stoji ti do jeseni zarobljene pare. Nimalo interensantna ponuda u ovim uslovima....
 
Ja sam nabavio Ureu pre mesec dana 54 din džambo . Danas rasturao i mokra i puna prašine. Neće da curi iz rasturivača. Prodali nam smeće od uree . Šta reći dalje... Na žalost u takvoj smo državi da čovek nesme reći od koga je kupio. Kaže prodavac da je takva izjava ozbiljna i možeš završiti na sudu ako kažeš. A to što su prodali smeće ne može im niko ništa. E...
 
Meni je sumnjiv Promistov Kan, pocetkom marta sam prihranio zito sa 250kg/ha, kise bas dosta palo, trebalo bi vec djelovati.
Ali nekako ne mogu sebi vjerovati da po brdovitom terenu sa malim rasipacem od 400kg nisam nigde promasio da bi se poznala razlika, povrsina je 4,5ha
 
Ja sam nabavio Ureu pre mesec dana 54 din džambo . Danas rasturao i mokra i puna prašine. Neće da curi iz rasturivača. Prodali nam smeće od uree . Šta reći dalje... Na žalost u takvoj smo državi da čovek nesme reći od koga je kupio. Kaže prodavac da je takva izjava ozbiljna i možeš završiti na sudu ako kažeš. A to što su prodali smeće ne može im niko ništa. E...
Isto sam tako prosao, stojala mi jedno 20 dana mozda i vise dok nisam krenuo da je razbacam a ona puna prasine, nisam mogao da verujem da moze toliko prasine da ima da nece da curi. Sad znam da proverim jel ima prasine ili ne, zavuces ruku sa duksom i sve se pokaze.

Jesi je zamenio?
Moju su odneli, nisu teli da mi daju drugu,samo uzeo na drugom mestu i resio problem
 
Ja sam ove godine uzeo ureu Agroglobe što pakuje. Skroz dobra urea, nema prašine....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Kod nas se prodaje 16:16:8 promist to je valjda ono sto su ga muljali prodavali kao 16:16:16.
Uzo jedno da posolim u redovima krompira, kilo jebenih 60din.
 
Isto sam tako prosao, stojala mi jedno 20 dana mozda i vise dok nisam krenuo da je razbacam a ona puna prasine, nisam mogao da verujem da moze toliko prasine da ima da nece da curi. Sad znam da proverim jel ima prasine ili ne, zavuces ruku sa duksom i sve se pokaze.

Jesi je zamenio?
Moju su odneli, nisu teli da mi daju drugu,samo uzeo na drugom mestu i resio problem
Nisam zamenio. Mučim se . Pa neka kad sam hteo da budem seljak. A oni... trgovci, kroz tri ruke je prošlo od uvoza do mene, eno sede po kafićima i smeju nam se ....
 
Nazad
Vrh