Cena i otkup visnje 2024

Wisnjar

Novajlija
Učlanjen(a)
6 Sep 2019
Poruka
3
Lokacija
Beograd
Da li cemo imati vise srece sa forumom na temu cene visnje 2024 godine?
 
blizu mene covek ima oko 40-50 stabala,neka sitnija sorta

daje 50din po kili beracima al nema ko da bere

branje bez peteljki
 
Pozdrav ljudi!
Hladnjacari izasli sa cenom od 70 din znaci mafija i dalje nastavlja da radi protiv nacionalnih interesa Srbije.
Ja imam jedan predlog...
Ako i ove godine hladnjacari pokusaju da nas opljackaju, a najverovatnije da hoce, da lepo svako u svom mestu izveze prikolicu punu visanja i prospe na najblizi magistralni put... Zovemo sve medije da im ispricamo nasu pricu da se cuje kako mafija unistava Srpskog seljaka a drzava cuti...
Pa ih vodimo na teren da vide napustene vocnjake pa onda ih vodimo kod hladnjacara da vide kola od 100.000e sto oni voze... pa idemo u predsesnistvo kod Vucica, mora da nas primi
Ovo je vise prevazislo svaku meru
Ko je za neka se javi
 
Poslednja izmena:
Nazalost to su sve misevi, zna se ko sve odlucuje u drzavi.
 
Najnovija informacija, hladnjacari izasli sa cenom od 70 din a vec sad neki od njih nude i 80 din a berba nije ni pocela.
Zovu vece proizvodjace visanja i pokusavaju da ih privuku sa vecom cenom...proverena informacija.
Udruzeni protest jedino resenje.
Drzava neka se stidi.
Da nema niko u drzavi da zastiti Srpskog seljaka.
 
Evo na rts pise da su proizvodjaci zadovoljni cenom 🤣
IMG-20240607-153558-2.jpg
 
Visnje ima vrlo malo i trazena je u celom svetu, svakodnevno raste cena... trenutna cena je 110 din u hladnjacama koje na sve nacine pokusavaju da kupe sto vise visnje po sto nizoj ceni ili sto visoj ceni, ne birajuci sredstva da prevare svakog koga mogu ne bi li se dokopali nekog kg visnje, ili privuku vecom cenom neku kolicinu visnje.
Tako da ima situacija da neko drugu klasu placa vise od nekog ko placa prvu klasu u hladnjaci.
Jedan opsti haos na trzistu i velika sramota hladnjacara i celog sistema.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh