Breskva i Nektarina

Big bang
a9beed6b4668a8b0c76d8ad0e0597bb1.jpg


Sent from my SM-S901B using Tapatalk
 
Kako nisi brao kada si u ponedeljak postavio slike bresaka i rekao da otvorimo sezonu ?
Da u ponedeljak ,ali nisam juce brao.
Au propast
Treba razmisliti o prekidu berbe...

Sent from my SM-S901B using Tapatalk
Ja zadovoljan ako bude od 80-100 ,mada ruku na srce sta donose ljudi i nije za bolje od 50 do 60 dinara.Moj skarlet je sad krupniji nego pojedini sto donose neke sorte ,pritom polu mekana roba. Sve nektarine pre Big Benga nisu ozbiljne sorte,a isto vazi i za breskvu pre Glorije nista.
 
Nazad
Vrh