Atas dimer iskustva.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.438
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Jel koristite ovaj preparat za pranje ?
Za cestice znam kako dobro radi posao. Interesuje me da li moze dobro da posluzi kao odmascivac pre farbanja ?
 
Ja sam ga uzeo za pranje,uporedio sam neki K" ,mlazmatik neki žuti i ovaj definitvno opravdava uložen novac.
Što se tiče odmašćivanja prao sam hidrauličnu pumpu i oko nje gde se slepila prašina u ulje ,uspešno odstarnilataloge i masnoću.
Još kad bi imao toplu vodu da to uradiš to bi bio pun pogodak.
 
E da ,ima prednost lako se promeša i dozira ,onaj žuti mlaz matik ko plastelin u boci ,pa se igraš sa toplom vodom da ga razrediš i sto čuda.Ja sam dozirao o,4 l na 10 l znači 1:25 za te prljave stvari,jedino ne znam kako utiće na farbu kod mašina pošto se ne preporučue za motore i skutere mada sam ja prao sve bicikle ,motore ,auta ,kace za kominu,poljomašine ma baš sve.
 
E da ,ima prednost lako se promeša i dozira ,onaj žuti mlaz matik ko plastelin u boci ,pa se igraš sa toplom vodom da ga razrediš i sto čuda.Ja sam dozirao o,4 l na 10 l znači 1:25 za te prljave stvari,jedino ne znam kako utiće na farbu kod mašina pošto se ne preporučue za motore i skutere mada sam ja prao sve bicikle ,motore ,auta ,kace za kominu,poljomašine ma baš sve.
Ukoliko ides sa tom koncentracijom po farbanom, matiraces farbu. To se meni desilo.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Sve zavisi sa cine ispiras. Znas i sam da nije isto bastenskim crevom prati i pod pritiskom sa toplom vodom. Npr. meni dimer ne moze staru masnocu pomesanu sa prasinom da skine a ispiram sa malim hobi Kerserom.
 
Staru masnocu ne mogu da skinem vec 5 godina, jednostavno ne ide. Verujem da bi jedino pomoglo struganje sa nekom spahtlom ili tvrdim predmetom.
 
Može da skine samo treba kadar aparat. Zetora 7žsam oprao da sam se iznenadio kako je lep. Bilo taloga pozadi oko kardana i na motoru 6 slojeva od 74 te na ovamo.
 
Aj probajte "rernoper" za te masne stvari.. Skida se hladnom vodom sa punomatom ko besno, nema veze jel ulje, nafta... Znači sredstvo za odmašćivanje i pranje rerne..
Ja maznuo prvi put od moje žene, iz kuhinje, od tad bar jedan držim u garaži..
 
Sgrasso spas za sve :D Na akciji po marketima moze da se nadje i za 200 din 750ml,a Akra bez 350 tesko.A cak je i bolji od Akre,meni se probusi bure sa uljem u prikolici 180l cistog haosa,Jos sam vozio 50-ak km tako pa se nalepilo svašta.Skinuo Sgrasso sve.
 
Nazad
Vrh