1.maj 2010.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

genic

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2009
Poruka
214
Lokacija
Pančevo
Ljudi, uskoro će vikend razonode, roštiljanja, piva, kampovanja, pecanja... igranja oko vatre :veseljak::

Ja nameravam da idem u B.Crkvu na jezera. Zanima me da li je neko bio na reci Gradac kod Valjeva, odnosno da li je mesto pogodno za kampovanje?
 
Da ne bude da te kopiram, ali i ja razmisljam o 1.maju na jednom od bc jezera :D
 
izvoli te u jasenovo na karas na plazu gat kod mlina.imamo terene za odbojku i kosarku,klackalice i ljuljaske za decu.moguce koriscenje struje sve je na obodu sume pored reke,oko 500m od sela i prvih prodavnica.moram malo da reklamiram svoje selo :D
 
Cisto da napomenem onima koji nisu bili u Jasenovo na Karas na plazu da obavezno svrate i vide mesto ja sam bio prosle godine i vrlo sam prijatno iznenadjen i mesto i atmosferom bas onako kako dolikuje jednom klasicnom banatskom mestu stvarno imamo cime da se pohvalimo i pokazemo sta nudimo a nije na odmet i palanka steta sto sve manje ljudi obilazi nase krajeve i idu tipa u inostranstvo. Kada mi imamo i lepse predele i cistiji vazduh, jedini nam je problem sto neznamo da cuvamo i odrzavamo ono sto imamo i jako nam je los marketing.
Pa ljudi navratite Deliblatska pescara, devojacki bunar, Jasenovo, Palanka, Bela Crkva, Vrsacki breg necete se razocarati...
:ppozdrav:
 
@maki_vs Bas cu da svratim da vidim kako je u Jasenovu :cao:

Inace smo odlucili da ne idemo na Gradac jer sam saznao da ce biti problema oko kampovanja. B.Crkva je provereno mesto. U petak zauzmemo mesto i razapnemo satore, pa do nedelje uvece.
 
Bio sam par puta na Fantastu, bilo je baš :D za ovu godine nešto nemam ideje. ::lose::
 
Svim čalnovima foruma želim da poželim srećan praznik rada 1 maj... :D :ppozdrav: ::svaka cast::
 
Ispekao prvu turu roštilja, sad se polako spremam za drugu turu roštilja. Radi se nije da se ne radi. :ppozdrav:
 
evo ja tek sada stizem sa uranka..... malo smo preterali u picu pa sad odoh da :spavam: :spavam: :spavam: dva dana ne ustajem!!!! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh