Поздрав свима!

VidiKobac

Novajlija
Učlanjen(a)
17 Apr 2022
Poruka
8
Lokacija
Barajevo
Здраво људи.

Од скора сам власник плаца у Барајеву. У неко догледно време намеравам да се преселим тамо и обрађујем део плаца, између 7-10 ари, као башту за породицу и себе. Ложим се на непрскану храну, а ако баш мора бити прскана - да није заливана отровом и да је истекла каренца. Идеално ако зри под сунцем, а не у пластенику.
 
Здравље нема цену.

На Видиковачкој пијаци не купујем бар 10-ак година. Стратегија је била да оно што не добијем од брата (који живи од земље) и од тазбине, купим од њихових суседа и родбине из места где они живе. Месо не купујем у Максију и Матијевићу већ направим договор са братом или неким његовим када коље, ако има прасца вишка, да га прода мени.

Замрзивач сандучар је кева :)
 
Не, не... Ако 'оћеш да у замрзивач метеш и боранију, грашак и којешта од флоре, а онда и њусви - то неће да ти стане у један замрзивач од 400 литара. Купуј још један. ;)
 
Хахахахаха

Ја имам овај градски од 200 литара. Код брата у помоћном објекту су 3х300 литара и један од 400 литара ;)

Кад ми треба допуна, седнем у кола или он пошаље по неком јер - сви путеви воде у/кроз Београд.
 
Си ти здрав!?

Па је л 'видиш шта се догодило Русији? Јеси вид'о како су им замрзли девизне резерве које су држали у иностранству? Да ти стоје стратешке резерве крменадли код буразера!?

Мисли о томе... ;)
 
Није то макар ко него брат рођени. Могу жедном флашу воде да му оставим. Кад год дођем, затећићу је где сам је оставио.
 
Капирам да код тебе породична окупљања изгледају доста другачије него код мене 😄
 
Nazad
Vrh