Štore

Normalno ulje je za menjac i hidraulik. Hvala puno, ti si ga kupio novog. Ja nemam uputstvo, dosao je polovan a 402 je bio nov, al deo sa uljem ne mogu naci. Tako da cu to ulje i kupiti. I ja mislim da je to traktol.
 
Oko 12l, ne znam tačnu cifru a uputstvo mi je kod drugara. Uzeo da iskopira i nije vratio. Sad je u Nemačkoj. Mislim da je 12,8l do crtice za minimum, ako me dobro služi sećanje.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Hvala. Da znam da li da kupujem 20 litara ili manje. Majstor sto je sipao sada ulje je sipao vise, pa je vadio. Nije uspeo experiment sa ovim finim uljem, nisam probao jos neku masinu, ali vetovatno ce biti lose sa ovim uljem.
 
Pozdrav. Imam Štore 404, 81 godište i mogu samo da ga hvalim. Matori ga je kupio novog i nije ga štedeo. Svaki dan radi u šumi. Počelo je da curi ulje menjača na ručki za prednju vuču. Da li neko zna šta se nalazi između kućišta menjača i osovine te ručke? Isto mi je potrebno i kućište zadnjeg diferencijala i menjača, prazno ako neko ima. Zvao sam par ljudi i traže mi 700-800 eura, tto mi je mnogo. Hvala
 
Hvala puno ljudi. Našao sam u MV trade u Novom Sadu novo kućište za 34000 din. Verovatno je loš kvalitet?
 
Moram da proverim. Vidim da je Spasoje pre 8 godina postavio slike kako je povezao zadnje reduktore ali slike više nisu dostupne. Zna li neko nešto o tome? Meni su se iščupali donji brezoni na desnom reduktoru.
 
Evo nekih
7e7a85c359cba965e7aa86fc34b8074d.jpg
4d3b414b80bd7114383d15bfbdc807b3.jpg
d9895e03d263942a6de5b061285a90d0.jpg
78ad4e598e15cc0a82e33780c7d93f70.jpg


Послато са Redmi 7 помоћу Тапатока
 
Da ima fabrički izvod, tako da se može ugraditi prednja vuča i naravno nije na prodaju,to su slike kada sam menjao proletos troredni zupčanik iz doljnjeg snopamenjača.
 
dali neko zna koji zamenski alternator(od nekog automobila) odgovara za "štoreta" ili univerzala zbog smera okretanja???
 
Nazad
Vrh