YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Ove policice nisu lose. U 904 nema ni gde telefon staviti da ne stoji u dzepu.
Inace da li neko zna cene od 70 i 115ks za Ipard?
 
Kakav je filter ulja hidraulike? Papirni izmenjivi ili žičani umetak? Ako je kao na starim kinezima žičani umetak sa onim magnetima na vrhu, obavezno sa svakom zamenom ulja zameni mikro fiber platno koje treba da si dobio u onoj beloj kutiji.
 
Trebalo bi da je izmenjivi žičani sa magnetima. Nisam još dobio ništa od papira za njega sve je još na carini tako da ne znam bliže ništa.
Inače jedno možda i glupo pitanje... Koliko bi trebalo sati razrađivati ga (da se voza i u mestu) pre nego se upregne i sl jer je kod mene stigao sa svega 1 radni čas.
Jel kao ono posle generalke nekih 50ak sati pa uraditi prvi servis pa peglaj ili ?
 
Ne trebaju ti papiri. Pogledaš kod zadnjeg desnog točka iznutra kako izgleda filter. Na istom mestu je kao i na kockici. Ako ti je kao na kockici onda je žičani, a ako nema navrtku skroz dole na filteru onda je papirni izmenjivi.
Ako je žičani, samo nemoj dozvoliti da te serviseri ubede da ne treba mikrofiber platno biti navučeno preko žičanog filtera. I proveri da li su uopšte u kutiji.
Da, vrlo verovatno možeš peglati nakon 50rs razrade. Ali nema potrebe da stoji u mestu. Vozi ga normalno, možeš i kačiti oruđe za njega ali idi jednom brzinom niže i neće biti problema.
Stric i ćale su 87-me doterali novog zmaja 142 iz Zemuna pod punim gasom do kuće. Eno ga još uvek nije otvaran motor.
 
Nazad
Vrh