Ucitelj poljoprivrednik :)

Sajkolino

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Mar 2020
Poruka
15
Lokacija
Topola
Zdravo svima! Zovem se Marko, imam 34 godine. Po zanimanju sam prosvetni radnik tj. profesor razredne nastave ili ucitelj, kako je kome draze. Od nedavno sam vlasnik imanja od 180 ari u nekoliko parcela u okolini Topole, tacnije u Natalincima i Saranovu. Planiram da kupim neki manji traktor tipa Vladimirca ili IMT 533 za pocetak i neku osnovnu mehanizaciju uz njega. Pre registrovanja, na sajtu sam procitao mnogo zaminljivih stvari koje su mi svakako znacile pri trazenju masina. Nadam se skorijoj kupovini traktora i masina i svakako cu ucestvovati u diskusijama sa kojima imam iskustva. Veliki pozdrav za sve "gresne" orace! 😊 😎
 
Ako znate nekoga da ima nekog vladimirca sa nekim masinama za prodaju, neka mi ostave slike i kontakt ovde, pa cemo se dogovoriti lako :)
 
Za sada psenicu i kukuruz za potrebe domacinstva tacnije svinja za kucnu upotrebu. Kad malo razradim zemlju, razmisljao sam o renu. Imam otkup u Raci i nije losa cena.

Sent from my H3113 using Tapatalk
 
Pozdrav profesore.. Ako ti je već u planu ratarstvo za kućne potrebe moj ti je predlog umesto pšenice da seješ ječam...
 
Nazad
Vrh