SPORT-Opšta tema

Ne znam kolega zašta vi služite ali nije ni bitno.Samo je problemšto vi nećete da shvatite samo jednu stvar a to je:
Oba sportska društva se finansiraju iz državnih jasala...Situacija u sportu ne može biti bolja nego što je u celoj državi.Pričate o pojačanjima Zvezde u FK kao da su kupljeni Mesi i Ronaldo i još par svetskih priznatih igrača a ne neki za koje nikad nisi ni čuo.Uporedi Saldanju i našeg Šerifa i sveće ti biti jasno.Kod mene Šerif ne bi igrao ni 5 minuta jer troši mnogo lopti za 1 gol.Jedino mu zagrađivanje ide.
Dešava se u sportu da se ništa ne postigne i pored para uloženih jer je to mizerija u odnosu na Evropu.Da počnem od KK Zvezde koja je ovu sezonu završila ,gde je završila.Doveden Nejpir-pokazao ništa nije a očekivalo se.Nakon njegovog odlaska dolaze povrede i kada pogledaš kompletnu situaciju,više se nije moglo a u nekim utakmicama je falilo i malo sreće.Dok kod vas u KK nije bilo tih problema ali neki problemi sigurno postoje a to nije AV.Moram to da konstatujem.Na žalost ali tako je sigurno..
 
Gasili ste i vi pre vise od 10 god zvezdu pa ste onda likovali i sladili se, magovi i ostale intitucije. Tad vam nisu smetali politicari i ostala gamad.....
 
Mučna je ta tvoja konstatacija i pomalo uvređujuća da je ovo jedini derbi sa dobrim suđenjem.I juče je bilo itekako grešaka i to mnogo više na uštrb Zvezde ali je ipak Zvezda dala 2 gola i tu se priča završava.Tako i vi treba da uradite i dobijete utakmicu i ništa vam toliko neće smetati.Jedan primer jučerašnji.Milovanović je prekinuo utakmicu zbog baklje a Pavlović to nije uradio i vi ste poveli.Da je prekinuo Zvezda bi se trgla i pobedila kao i juče jer je bolji i kvalitetniji tim i fizički i psihički.Partizan ima kondicije za sat vremena-plafon.
Juče je Duljaj celo prvo poluvreme protestvovao kod sudija i opet je trebao da dobije žuti i radi mira u kući sudija nije to uradio.Aranđel je pošteno nagazio igrača zvezde i samo što ga nije pljunuo što simulira a zna šta je uradio.A o početku utakmice ne vredi ni komentarisati.Šta misliš ,dali su loptu zvezdi.Tu su naši pogrešili pa su trebali vratiti pa su se trebali celu utakmicu dodavati Jovanović i Glazer.
To će isto tako i Mutoglu raditi u ABA i samim tim podizati tenzije jer tu on dobro pliva jer ga sudije ne diraju ali je Partizan u košarci kvalitetnija ekipa od Zvezde.Zvezda da bi dobila Partizan,mora da je izuzetno motivisana ili nema pobede.Mada me ne bi čudilo da neko kiksne u polufinalu.I dalje ostajem pri tvrdnji da Partizan dobija ABA a Zvezda KLS i to sve zahvaljujući Mutogluu.
Kako ste mi lako uvredljivi a prvi si taj koji koristi uvredljive reci i koji nema postovanja prema protivnickom klubu.

Prva je bila remi uz pomoc sudija,drugu ste dobili opet uz pomoc sudija i onda konacno iz treceg puta ste uspeli i sada opet hvalospevi. Niko ne spori vas kvalitet,zamisli koliko je tesko dobiti Igora duljaja i ovaj izuceni Partizan,pola lige se sprdalo sa ovim timom u igrackom smislu.

Nemoj samo Zorane opet tvoja predvidjanja totalno su pogresna. Pre kupa si pricao kako se Partizanu prepusta kup u fudbalu zarad mira u kuci...
 
Kako ste mi lako uvredljivi a prvi si taj koji koristi uvredljive reci i koji nema postovanja prema protivnickom klubu.

Prva je bila remi uz pomoc sudija,drugu ste dobili opet uz pomoc sudija i onda konacno iz treceg puta ste uspeli i sada opet hvalospevi. Niko ne spori vas kvalitet,zamisli koliko je tesko dobiti Igora duljaja i ovaj izuceni Partizan,pola lige se sprdalo sa ovim timom u igrackom smislu.

Nemoj samo Zorane opet tvoja predvidjanja totalno su pogresna. Pre kupa si pricao kako se Partizanu prepusta kup u fudbalu zarad mira u kuci...
Kako vi juče niste dobili uz pomoć sudija.Zbog drugog pasusa koji ponavljate da ćete do kraja stvarno nekog ubediti da je bilo tako.
Koje ja uvredljive reči koristim sem nadimaka za vašeg nezamenljivog trenera i glavnog krivca za vaš "uspeh" ove sezone.Što se prognoza tiče-ja sam tako smatrao ali su verovatno sva ta sranja po portalima da je Zvezda dobila 2 utakmice zbog sudija uticala na Zvezdu i morala vas vratiti na fabrička podešavanja.Zvezda je ovim dobila samo još jedan trofej a vama bi mnogo značilo.U ove tri utakmice ste mogli dobiti bar još 20 komada i sad pričamo o sudijama-jer Marković namerno pao ili ga oduvao vetar.Još je Duljaj izjavio da je Zvezda bila bolja samo za ta 2 gola.Nadam se da se i ti slažeš sa njim.
 
Šta tu nije jasno,od kad je vaš najveći navijač na vlasti niko drugi ne može ništa da osvoji.Ajde pokrijte se ušima i nemojte veličati onog što bi trebalo da se stidite.
 
onda se pevalo--Kurva umire,kurva gasi seeee

i to igraci fk partizana,cak i reprezetativci kasnije tipa Raca Petrovic

al to tada bilo smesno,sad kad je obrnuto mada ni jedan igrac bilo kog kluba czv ne preva uvredljive pesme,sad nama spocitavaju da treba da nas je sramota

komedija od grobara kao i uvek
 
Slobodan Sijan cuveni reditelj i scenarista pa i filma Davitelj protiv Davitelja(tasko nacic)

pocetak filma otprilike ide ovako--„Beograd 80-ih godina…grad sa skoro dva miliona stanovovnika,nekoliko stotina hiljada automobila, 10-аk muzeja, dve radio stanice, jednim televizijskim centrom i jednim velikim fudbalskim klubom…...“

FK Partizan je urucio protestnu notu kasnije posle kada je film izasao Sijanu i ekipi sa filma na to --jednim velikim- na sta im je Sijan kasnije odgovorio---Ja u filmu nisam pominjao ime tog jednog velikog kluba,gospodo sami ste se prepoznali--- :haha: :haha: :haha:
 
Pogledajte samo šta pevaju igrači i KK i FK Zvezde a Šta igrači KK i FK Partizan.Sve govori o sramoti.Naročito košarkaši Partizana koji spominju Zvezdu i kada ne igraju sa Zvezdom.
 
Slobodan Sijan cuveni reditelj i scenarista pa i filma Davitelj protiv Davitelja(tasko nacic)

pocetak filma otprilike ide ovako--„Beograd 80-ih godina…grad sa skoro dva miliona stanovovnika,nekoliko stotina hiljada automobila, 10-аk muzeja, dve radio stanice, jednim televizijskim centrom i jednim velikim fudbalskim klubom…...“

FK Partizan je urucio protestnu notu kasnije posle kada je film izasao Sijanu i ekipi sa filma na to --jednim velikim- na sta im je Sijan kasnije odgovorio---Ja u filmu nisam pominjao ime tog jednog velikog kluba,gospodo sami ste se prepoznali--- :haha: :haha: :haha:
Postoji i još jedan kultni film u kome se kaže:SVI ZNAMO KO JE OVDE LOPOV. :haha:
Znamo svi na koga je mislio.A film je iz vaše mladosti. :osmeh:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh