Rezervni delovi za traktore(novi i polovni).

Da li neko ima polovne poluosovine od Torpeda 90 one sto se na nih stavljapaknovi i dobosi od kocnica Moji su ostrceni zubi u diferencijalu
 
Imali Jusel Sabac sem 015/300-000 jos neki broj telefona, preko ovog nemogu nikako da ih dobijem.
 
Pozdrav drustvo. Hitno treba pomoc. Treba mi ona kandzasta spojnica kompresora za imt 5106. Zvao sam svakakve trgovce koji rasturaju imt ove i nema niko. Da li neko poznaje nekog ko mozda ima ?
 
Pozdrav, srećna svim nova godina.

Da li neko zna, ko radi remont (zamenu) kocioni traka (stare za nove) za Štore 404?

Da neko ima iskustva sa turskim lamelama?


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja sam kod mene na UTB 445 namestio Turske, rade radnju već duži niz godina.Trebalo bi da traju i na Štoreu.
 
Pozdrav da li neko ima broj od onog otpada traktora na izlazu iz Iriga prema Iriskom vencu, treba a mi brava vrata za ursus c335 nigde ne mogu da nadjem? Hvala unapred na odgovoru
 
Ok rijesio sam da nesto improvizujem jer od njihove cijene usi otpadaju ali nemogu da shvatim ovo: prije 15 dana sam kupio kocioni cilindar za Zetor 7320 i platio 10 evra.
Pa jel za New Holland pozlacen cilindar ili za Zetor prave od blata ?
 
pozdrav ljudi,dali neko ima da proda polovne a dobre rukavce prednjih tockova ya imt 555,ili ako neko zna od kojeg i dali uopste pasu od nekog drugog traktora
ili ako neko zna nekog ko prodaje tako stare delove za ovaj traktor ,moze neki br tel .
hvala
 
Има ли неко или знате где би могло да се купи мотор 65кс ваздушно хлађење од дајца или торпеда,стрицу хитно потебан за неку машину.
 
Nazad
Vrh