Problem sa eSanduče-tom

gost 3201

Član
Učlanjen(a)
26 Mar 2023
Poruka
290
Lokacija
Beograd
Poljoinfo
Petar_Petrović
Проблем са еСандучетом коjе је онемогућено за приступ

Најчешћи узрок проблема је раније регистровање у еУправи са маил адресом коју никада више после тога нисте користили и оно је постало онемогућено за приступ (заказивање преко агенција за личну карту, пасош итд...).

Покрените ваш налог на еУправи (Пријавите се помоћу ConsentID апликације или преко Личне карте). Кликните на еСандуче.

167a7cce6ead417f9.png


Кликните на подешавања.

2a140194aa37ef8ca.png


На оба места упишите вашу маил адресу коју користите.


42c30924cb3512a4a.png


Снимите промене.

Вратите се на почетну страну еУправе.

Кликните на икону Мој налог.

53d73b0957d7d1e48.png

Измените ваше податке.

6a09c3a494f4ca757.png


7fdd810a407aabb9d.png


Унесите ваш број мобилног и кликните за верификацију вашег броја. Када вам стигне петоцифрени број, унесите га одговарајући квадрат и верификујте број.
892368ecef1075ce8.png

Измените вашу маил адресу и кликните да измените податке. Сада је све измењено и подешено.
 
Poslednja izmena:
Svaka čast na objašnjenju. Da nije tebe nista. Srećom nemam problem sa tim. Ali me zanima jedna stvar,u to e sanduče jel treba da stigne nesto pre nego što legnu subvencije?

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Svaka čast na objašnjenju. Da nije tebe nista. Srećom nemam problem sa tim. Ali me zanima jedna stvar,u to e sanduče jel treba da stigne nesto pre nego što legnu subvencije?

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
Да треба да вам стигне решење од Управе за аграрна плаћања да ће вам бити исплаћена одређена сума новца.
 
Da pitam .U e sanduče ,euprave, mi je stiglo rešenje od e agrara u vezi zahteva za aktivan status gazdinstva .
Sada otvorim e agrar ,kliknem na e sanduče ,automatski me prebaci na e upravu i traži mi prijavu .Posle prijave mogu da otvorim e sanduče na e upravi ..
Da li je to u redu ?
 
Da dodam .Meil adresu sam posle(posle prijema rešenja o aktivnom statusu) koristio za obnovu vozačke dozvole. .
 
Da pitam .U e sanduče ,euprave, mi je stiglo rešenje od e agrara u vezi zahteva za aktivan status gazdinstva .
Sada otvorim e agrar ,kliknem na e sanduče ,automatski me prebaci na e upravu i traži mi prijavu .Posle prijave mogu da otvorim e sanduče na e upravi ..
Da li je to u redu ?
Да у реду је (Ту пречицу смо и ставили баш због тога (Брже да дођете до вашег еСандуче-та).

 
Poslednja izmena:
Ако добијете грешку:

еСандуче неуспела пријава контактирајте администратора онда не важи оно горе упутство (Зато што не можете у опште да уђете у еСандуче) у том случају нам пошаљите у приватној преписци оно што смо написали горе (Да не понављамо).
 
Ulazio sam u e sanduce sve mi izgleda ok. Da li treba da stavim podatke.. Ime.. Prezime.,, Hvala,,
 
Ulazio sam u e sanduce sve mi izgleda ok. Da li treba da stavim podatke.. Ime.. Prezime.,, Hvala,,

Поштовање господине @Lićak

Име, Презиме и ЈМБГ вам је унапред стављено

Ово није па је на кориснику еИД налога (еУправа) да одлучи да ли ће да стави или неће (Наш предлог је свакако да ставите)

Адреса:

Место:

Поштански број:

Држава:

Телефон:
Само да вам напоменемо затражите Потврду о активном статусу (Да вам дође у еСандуче) >То вам кажемо да избегнете закључавање еСандуче-та<

Срдачан поздрав.
 
Поштовање господине @Lićak



Ово није па је на кориснику еИД налога (еУправа) да одлучи да ли ће да стави или неће (Наш предлог је свакако да ставите)

Адреса:

Место:

Поштански број:

Држава:

Телефон:


Срдачан поздрав.
OK. Hvala
 
Сада видимо да су слике нестале (У сваком случају тема може да се обрише).

Разлог брисања:

Наш тим ради на побољшању услуга и ускоро ће еСандуче моћи да користе сви регистровани корисници Портала еУправа.

Срдачан поздрав.
 
Postovani
ispratio sam Vasu poruku ( #1 ) od pocetka do kraja. Sve kako treba popunjeno nista menjati nisam morao a opet do dan danas ne primam obavestenja ni na e-mail ni u e-sanduce.
Kome se obratiti?
Hvala
 
Jel si skinuo aktivni status za gazdinstvo? I nece da stigne u esanduce


Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Pitanje za petra petrovića,svi oko mene su dobili subvencije,za setvu. Meni piše već 15 dana se menjaju datumi ( u radu ) Bojim se da nešto nisam mozda dobro uneo. Jel to ok?

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Kad sve dobro radi, onda je milina. Dobio u e-sanduče potvrdu o akt.statusu, prosledio na mail skladištaru i sad ide prodaja sa lagera, bez odlaska u trezor, pisanja zahteva, čekanja da mi izdaju potvrdu, pa nošenja skladištaru...
 
Pitanje za petra petrovića,svi oko mene su dobili subvencije,za setvu. Meni piše već 15 dana se menjaju datumi ( u radu ) Bojim se da nešto nisam mozda dobro uneo. Jel to ok?

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
Petra više nema na ovom forumu

Proverite da li imate neke ⚠️, tako je i meni bilo pa na kraju sam dobio prvih 9000.

Ako niste sigurni pozovite 0800 106 107 (Tako sam i ja odradio).
 
Nazad
Vrh