Predstavljanje

Nikola J..

Novajlija
Učlanjen(a)
31 Jan 2024
Poruka
2
Lokacija
Petrovac na Mlavi
Pozdrav, ja sam Nikola. Mladi sam nosilac poljoprivrednog gazdinstva. Želim da pratim šta ljudi govore i smatram da je iskustvo drugih jako korisno u svemu.
 
Uglavnom uzgajam kukuruz, pšenicu i suncokret. Suncokret i pšenicu prodajem, dok kukuruz čuvam za svinje. Takođe, imam i jednu kravu za koju imam livade. Neću da lažem, tek se uključujem u posao. Moji roditelji su glavni radnici, a ja im samo uskačem u pripomoć. Postao sam nosilac gazdinstva jer se moji ne razumeju u tehnologiju i ja sam odgovoran za E-agrar. Imam jedno pitanje za sve. Ne znam da li je ovde dobro mesto za pitati ili to treba na nekom drugom delu foruma. Kada kupujete seme, đubru i ostalo, da li tražite da vam se unese BPG? Ako tražite, da li u kasi imaju posebnu opciju da se unese BPG? U lokalnoj polj. apoteci imaju mogućnost samo da unesu PIB i JMBG pa ne bih da napravim neku grešku prilikom kupovine i ne prizna mi se račun za potencijalne subvencije koje će biti.
 
E tako, to je vec predstavljanje. Sto se tice BPG. Jos niko nije izneo sta tacno treba da se unese. Za gorivo treba BPG, kako ce biti za seme videcemo. Prati teme pa cemo saznati.
 
Pozdrav Nikola i dobro došao na poljoinfo forum.
 
Nazad
Vrh