Pozdrav svima.

savudin

Novajlija
Učlanjen(a)
17 Mar 2019
Poruka
9
Lokacija
Vojvoda Stepa, Banat
Pozdravljam iz Banata. Bavim se poljoprivredom sa ocem, klasika pšenica - suncokret - kukuruz, oko 20ak hektara radimo. Radio sam i voćnjak godinama, sve do prošle godine, za lične potrebe. Ćale je pčelar...

Član sam foruma već duže vreme, ali poslednjih mesec dana aktivno pratim jer preuzimam porodične parcele na obrađivanje. Od prošle godine imam registrovano svoje gazdinstvo.

Možda u buduće vreme bude neke proizvodnje povrća u plastenicima, to me pomalo interesuje, svakako imamo baštu...

Eto toliko za sad od mene.
 
Pozdrav i dobro došao, odnosno sad mogu reći dobro počeo pisati na forumu. :cao:

Videćeš da je korist od aktivnog korišćenja foruma dosta velika.
 
Dobro dosao Banacaninu . Tesko da se mozemo znati jer nisam bas zalazio u tvoj kraj . Do Aleksandrova sam dolazio davno a ako se dobro secam Aleksandrovo i tvoje selo nisu bas u naj odnosima bili tada 😊
 
Nisam na tebe mislio. Iz Stepe je clan Banat19xx zaboravioo sam zadnja dva broja, a upoznali smo se na protestnom sastanku u Kisacu. Clan Banat je bio veoma aktivan u blokadi drzavne granice pa sam pomislio da ga nov clan zna.
 
Nazad
Vrh