Opšte nezadovoljstvo paora prema državi u vodjenju poljoprivrede !!!

Odg: Opste nezadovoljstvo paora prema drzavi u vodjenju poljoprivrede !!!

da da jebote :D :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Opste nezadovoljstvo paora prema drzavi u vodjenju poljoprivrede !!!

danas čitam, otkupna cena kupine od 5-15din.ako je 5din, to otprilike znači da berač koji radi za 125din na sat treba da nabere kilo za 2 minuta da bi isplatio svoj rad....
da imam kupinjak zapalio bi' ga!

što se milosavljevića tiče, on je moj omiljeni ministar.
od kad je ješić prestao da bude trener partizana i parivodić nije više ministar, ostade samo deltisavljević da me zasmejava svojim glupostima koje štancuje čim otvori usta...neverovatan lik...kao da se upinje iz petinih žila da bude što gluplji...
 
Odg: Opste nezadovoljstvo paora prema drzavi u vodjenju poljoprivrede !!!

Prvo treba među nama poljoprivrednicima izbaciti sadašnje Paorske samozvane vođe koje su se lepo pomogle sa svim tim ministrima koje spominjete jer oni upravo i služe da kontrolišu seljački korpus i drže ga razjedinjenim,a onda krenuti u proteste za svoja prava.Sećam se elana i velike nade koje su ljudi imali pre dolaska Dulićke, a onda kako su se ministri menjali i elan i nada više su splašnjavali da bi sad bila opšta apatija ,a to je njihov cilj.
 
Odg: Opste nezadovoljstvo paora prema drzavi u vodjenju poljoprivrede !!!

pa sta da kazem na ovo,nasa drzava zajedno sa ministrima i pomocnicima i savetnicima je LOPOVLUK :zli: :zli: :udri: ::novac:: ::lose:: samo gledaju i sve rade da seljaku uzmu sve i nateraju ga na propast sa otkupnim cenam i subvenicjama ali sta cemo na redu je da ce malo pobunimo jer ako budemo cutali oni ce nas jos vise ovako jbt s njihovim niskim otkupnim cenama i terati nas da radimo dzabe ali necemo mi tako necemo se tako lako predati i moramo se boriti za svoje i da opstajemo u ovoj bednoj zemlji dok ne udjemo u EU i tad ce nam verovatno biti bolje nego sad ali videcemo,ali ja sam mozda jedan od retkih mladih ljudi koji namerava da se ozbiljnije bavi poljoprivredom i neodustajem od toga jer to volim i za to cu uradi sve :ppozdrav: svi moji vrsnjaci koji se skoluju (jer nece da rade kao ja) mi kazu da od poljoprivrede nema nista ali ja sam optimista i verujem u bolju buducnost poljoprivrede :D
 
Odg: Opste nezadovoljstvo paora prema drzavi u vodjenju poljoprivrede !!!

derane,
to što neko ide u školu, ne znači da neće da radi.
znači da hoće da radi, ali za veće pare...
 
Odg: Opste nezadovoljstvo paora prema drzavi u vodjenju poljoprivrede !!!

Ne komentarisem cesto ali ovoj temi nisam mogo odoleti.Ova nasa drzava je cudo jesenas nam dragi tajkuni uvalise skup vestak a sad zito placaju jus kv unasoj opstini 9.5din.Agrokombinatov silos preuzela Viktorija grupa u Fidelinki MK Komerc pa nek me neko ubedi da je to normalno.Izgleda da su industriju upropastili ti nasi biznismeni pa njim je ostalo samo jos poljoprivreda da nesto ucare. Naravno niko ih ne pita kako su kupili 20.000 ha zemlje po glavi, a kamoli da placaju mozda porez jer naravno oni su glavni finansijeri politickih stranaka.Zao mi je sto Suboticko udr. polj. cuti jer je nas covek savetnik ministra pa nema smisla ::svaka cast:: Veliki pozdrav svim pravim poljoprivrednicima :D
 
Nasa vlast uopste i nije nasa jer ona ne radi u nasem interesu apsolutno nista i sto je najgore lose smenjuju jos gori a te gore po pravilu uvek biraju isti koji su partokratijska glasacka vojska koji se prodaju za sitan interes.Ovi poslednji izbori su tipican primer licemerja i gluposti jedne te iste kamarile koja od radikalnih protivnika evropske unije postadose njeni zagovornici.Dakle zlo i naopako nama sa takvim prevrtljivcima.
 
Neće Srbija ući u eu,a ovi rade pod izgovor da smo za eu zbog pristupnih fondova::novac::da se zakoni mora menjati mora,kad počne da funkcioniše i da odgovaraš za to što radiš druga je priča,kad počneš da dobijaš finanije za svoj rad i trud da nerazmišljaš dali će da te zezne hladnjačar ,klaničar...višeti netreba eu,tad dobijaš pravnu drzavu sa zakonima,mi smo kao demokratsko društvo,a što veća demokratija to veća pljačka,a ovo za sela iseljavanje to podhitnotreba da se rešava,nezaboravite srbija nema prijatelja,a komunizam nam je bio rak u galopirajućem stadiumu pa sad imamo svi ovi problemi.
 
Poslednja izmena od urednika:
Molim sve koji nastave da postuju u ovoj temi da temu procitaju od pocetka i da je PREVISE ne politizuju.
 
Ne komentarisem cesto ali ovoj temi nisam mogo odoleti.Ova nasa drzava je cudo jesenas nam dragi tajkuni uvalise skup vestak a sad zito placaju jus kv unasoj opstini 9.5din.Agrokombinatov silos preuzela Viktorija grupa u Fidelinki MK Komerc pa nek me neko ubedi da je to normalno.Izgleda da su industriju upropastili ti nasi biznismeni pa njim je ostalo samo jos poljoprivreda da nesto ucare. Naravno niko ih ne pita kako su kupili 20.000 ha zemlje po glavi, a kamoli da placaju mozda porez jer naravno oni su glavni finansijeri politickih stranaka.Zao mi je sto Suboticko udr. polj. cuti jer je nas covek savetnik ministra pa nema smisla ::svaka cast:: Veliki pozdrav svim pravim poljoprivrednicima :D

Ova tema je mirovala sigurno je ostala ne zapazena, naravno ne opravdano. Ovo gore je zadnji post koji je napisan gotovo pre pet godina, a kao da je napisan danas nista se nije promenilo. Jedino je Suboticko udruzenje sa Bajom Ivkovicem nesto utihnulo i to je naj veca promena.

- - - - - - - - - -

Molim sve koji nastave da postuju u ovoj temi da temu procitaju od pocetka i da je PREVISE ne politizuju.
Dule tesko ja sta reci, a ne spomenuti politiku. Eto za pocetak pre ce isplatiti dnevnice ljudima na glasackim kutijama, nego nama
subvencije za svinje za proslu godinu.
 
Ja sam pretposlednja dva posta ovde prebacio i tako aktivirao temu koja je sigurno interesantna, a nisam hteo ljudima da brisem postove. Sto se politike tice napisao sam ne PREVISE, i normalno u granicama pristojnosti.
 
Ova tema je mirovala sigurno je ostala ne zapazena, naravno ne opravdano. Ovo gore je zadnji post koji je napisan gotovo pre pet godina, a kao da je napisan danas nista se nije promenilo. Jedino je Suboticko udruzenje sa Bajom Ivkovicem nesto utihnulo i to je naj veca promena.
Mnogi su se za kratko vreme ogazdili.
Tu ne mislim na velike sisteme,nego na seoske pojedince.
 
Nazad
Vrh