Naši kućni ljubimci

Do skoro su nam u kuci bila dva bisona bolonjezera oni mali cupavi,pa kad deca vole a i mi volimo zivotinje

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Meni jedan kreten ranije ubio psa iz floberke kako se vec zove ta puska.Puca on i since 7-8 razred po selu dok nekom oko neisteraju.

Sledeci put ide tuzba prijava ovima sto su za zastitu zivotinja, a lovci po kuci ima da ostanu bez svih pusaka a imaju ih dosta i bez papira smem da potpisem.
 
Moj rodjak se tako raspucao na psa pa upucao mene preko ograde,kao da smo na divljem zapadu

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Meni jedan kreten ranije ubio psa iz floberke kako se vec zove ta puska.Puca on i since 7-8 razred po selu dok nekom oko neisteraju.

Sledeci put ide tuzba prijava ovima sto su za zastitu zivotinja, a lovci po kuci ima da ostanu bez svih pusaka a imaju ih dosta i bez papira smem da potpisem.
Floberkom se ne izbija oko, nego ubijes coveka kao od sale, precizan pogodak floberkom(malokalibarkom) obori jelena(licno video) a sa njom nije tesko biti precizan. Moja ima magacin za 8 metaka i daleko je od puske da se puca sa njom po selu.
 
Floberkom se ne izbija oko, nego ubijes coveka kao od sale, precizan pogodak floberkom(malokalibarkom) obori jelena(licno video) a sa njom nije tesko biti precizan. Moja ima magacin za 8 metaka i daleko je od puske da se puca sa njom po selu.
Ma ne pucaju samo floberkom nego i nekim vazdusnim.Ko zna koliko pusaka imaju.Sigurno imaju i neku lovacku bez papira.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Pošto se s mačorom desilo to što je bilo, pre par meseci je jednostavno nestao, upravo, izašao je uveče napolje, i više se nikada nije vratio...
E, posle 20 i kusur godina, ostali smo bez ijedne mačke u dvorištu...
Kako to nenadano biva, odnosno, tako se namesti, neka Viša Sila, Bog, Proviđenje, šta li, juče naveče smo bukvalno "dobili" male cica-mace, i to ne jednu, nego 3 !!!!!!!
Majka izašla na dvorište naveče, da pozatvara živinu, tek neka vriska, dreka, kerovi u uglu saterali malu macu !!!!
Istrčim iz kuće i spasim ga...
Kad, pred dvorištem, još jedno, nakostrešeno i uplašeno !!!!
Unesem obadva i mislim se, čiji li su ?
Nadam se da nisu ničiji... 😁
Kad, još jedno mjauče niže niz ulicu, a upravo u komšijskom placu...
Odem i tamo, i uhvatim i njega....
Da skratim, ispostavi se da ih je neko doneo i ostavio u kutiji od Safran cipela, broj 39 😂, u noći, Subota na Nedelju...
Gladni, jadni, uplašeni, unesem ih u bivšu štalu i nahranim i napojim...
Već danas, skaču, trče, igraju se, maze se ova 2, da kažemo prva što su stigla, dok je onaj što sam ga hvatao na placu, nepoverljiv i šišti...
Vidi se da nisu divljaci, već poznaju ljude i bili su s nekim u kontaktu...
Ne znamo šta ćemo, sva 3 su lepotani, te razmišljamo da ostavimo sva 3, ako u međuvremenu neko ne izrazi želju da bi jedno uzeo...
2 bi smo ostavili, i to ova prva 2 što su došli, kad se već tako namestilo...
Kerovi samo obilaze oko vrata i stražare, ljubomorni su "ko kerovi", shvataju da su postali No 2...🤣
Kad sam došao s posla popodne, malo sam se poigrao s njima, nek' se navikavaju polako na nas...
Rano je da ih pustim slobodno, van bezbednosti "bivše" štale, a sada ostave za sve i svašta...
Evo "kriminalaca", zadovoljno dremaju u improvizovanom, na brzinu napravljenom, "legalu"...:D
https://postimages.org/]
[/URL][/URL]
screenshot-2022-08-29-at-21-21-23.jpg
[/URL][/url]
 
Остави их све. Ја сад имам два мачета и јурим једног дивљака на фарми да ухватим. Ако и буду женске можеш их стерилисати.
 
Kod nas ne pamtim kad se macor zadrzao.. Sve zenski macici ostaju, trenutno 4 macke imamo :D Poslednja je nekoliko meseci bila "macak Momcilo".. Resio cale da ostavi musko mace i odvoji jednog "zelembaca" i jedan komsija ga krstio Momcilo i bilo tako nekoliko meseci dok neko nije provalio da je Momcilo u stvari zensko.. :D :D :D
 
Sve zivotinje volim, ali njega obozavam
Imamo jos jednog ali nije tako umiljat.
623963e132587c10938fba191a3f5027.jpg
0da6d482944cce4fcc94aeba07abcbd0.jpg

P.s
Sad vidim da sam smasio temu tj da postoji direktno tema za kerove, izvinjavam se ako nekome smeta
Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh