MTZ Belarus

Sa donje strane srednjeg kućišta ima mehanizam,kako se tačno prebacuje morate videti na licu mesta jer postoje dve vrste,uglavnom ništa komplikovano,kad pogledate sve će vam biti jasno.
 
Ima kao neki klip koji treba da izvučem, ali neće, probano i kad je traktor upaljen i kad je ugašen, neko mi rece da treba da otpustim sraf neki.

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 
Ima kao neki klip koji treba da izvučem, ali neće, probano i kad je traktor upaljen i kad je ugašen, neko mi rece da treba da otpustim sraf neki.

Sent from my DN2103 using Tapatalk
Zavisi kakav je mehanizam,stari ili novi tip.
Ako je stari tip i ima osovinicu koja viri iz kućišta onda nema šraf,ako je novi tip ona ima šraf,ako možete postavite sliku da vidimo koji je tip.
 
Ako je novi tip tako je,ako je stara 82 u pitanju onda moze da ima i stati tip koji nema taj šraf kao osigurač već ima zabravljivac u samom kućištu.
 
Pozdrav svima,imam jedan problem u pitanju je Belarus 82.1 2014 godište. Da samo napomenem pre svega da smo uljnu pumpu proverili i da radi skroz normalno,čak i kipuje prikolicu skroz normalno,naime kad zakačim bilo koji priključak i pokušam da podignem na ručicu pored sedišta on ne diže hidrauliku,a ako bi dok držim ručicu pored sedišta i pipnem neku od one 3 ručice hidraulike pored volana,odmah bi podigao bilo šta bez problema. Evo baš pre neki dan kad smo prskali,uzmem da dignem prskalicu i neće,a čim sam povukao ručicu pored sedišta i pipnuo bilo koju pored volana od te tri odmah bi podigao. A spuštanje priključka ide bez problema i radi mu ono regulisanje da spušta tačno na odredjeni broj. Da li je možda u pitanju neko kruženje ulja negde ili nešto slično?
 
Nije mi pri ruci traktor, ima kao neku deklu na sred nje sraf i kod poluge sraf, koji od njih otpustam

Sent from my DN2103 using Tapatalk
Nije ni meni traktor pri ruci a zaboravio sam koji se ključevi koriste.Mislim da sa 14 mm otpustiš maticu a sa nekim većim zavrneš .Poluga nije šestougaona ,ima samo zareze za vilasti ključ.Ako budem išao do traktora uslikaću.
 
Stigla danas gornja poteznica iz Pazove, ako neko razmišlja o kupovini nek ne razmišlja, baš je dobro odrađena i cena je prihvatljiva...
14a567ef45b85784d4f5e81b8cf7fd76.jpg


Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
 
Skoljko para je bila? Koje je debljine materijal?..po slici bi rekao da je ovaj gornji deo gde ide gornja bolcna 10mm, deluje tanko.

Kad već pričate o blokadi.. Kako da se odradi da bude mehanička? Dobro bi mi dosla kad vučem 3 glave.
 
Stigla danas gornja poteznica iz Pazove, ako neko razmišlja o kupovini nek ne razmišlja, baš je dobro odrađena i cena je prihvatljiva...
14a567ef45b85784d4f5e81b8cf7fd76.jpg


Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
Ova isto iz pazove isto cena 10000din. Na najlonu prosli vikend imao jedan automatsku ali trazio 150e
e5e53727c1f2bf4116cffd6ca7a414bf.jpg


Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
To je ta, naručena sa kupujem prodajem... na oglasu mi je delovala dosta manje nego uživo, baš je lepo masivno odrađena..

Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh