Letovanje 2016

Ja sam se navikao zadnjih godina preko agencije otprilike uvek znam sta dobijem tamo. Jer sam dosta skeptican kad idem na slepo zbog nekih iskustva iz Sutomora, tad ni meni ni drustvu nije bio bitan smestaj koliko provod I zurke :osmeh:
Volim ja I CG ali recimo ne svidja mi sto se na vecini plaza placaju lezaljke I suncobrani plus pice naknadno. Vise mi nekako odgovara odgovara kao u vecini mesta u Grcloj narucis pice I koristis lezaljke I suncobrane gratis.
 
Komso ja cu ove godine kao i svih predhodnih ispod Cera,pun pansion,od slobodnih aktivnosti kombajniranje,traktor,njivski radovi i slicni robijaski poslovi:osmeh:
 
Mi smo prosle god. pauzirali zbog tek rodjene cere, a sad smo se naostrili da nadoknadimo...A cera ce tad imati 14 meseci (prohodala sa 10 m.) pa ce biti sou program svima oko nas, mala je lik opasan... Srecan odmor svima ko se nameracio na neki put :cao:
 
Mi ponovo u Buljarice Cg ove godine u kompletu svi cetvoro a dogodine verovatno bez juniora 17 god jel mi smaramo.......a mozda i odemo u tu grcku kad svi pricaju da je lepo.
Uz to i sa drugim autom promenio starca za malo mladji model opel suza vs opel astra...
Sretno svima koji letuju bilo gde samo da se odmaknu od kuce....
 
Ne moraš da znaš engleski :haha:
Ove godine letujemo na Drini... najverovatnije ::suncanje::

Slabo divanim Grčki kao i Engleski.Za 20 godina u Grčkoj nikad nisam osetio problem jer i Grci bolje znaju Srpski nego Engleski. Zadnjih godina teško je i čuti neki drugi jezik sem Srpski,u mestima gde idu Srbi. U CG sam za SVOJE pare letovao tri puta:prvi,zadnji i poslednji put.CG je nekad bilo socijalno (za đž) letovalište za radničku klasu i širu rodbinu pa se kvalitet nije ni gledalo.A oda su naglo prešli na visoki turizam za one koji nesmeju kojekuda,pa smo im mi došli kao nužno zlo bez para:sjasi:.To je moje iskustvo :cool:
 
Nazad
Vrh