AGROCUT 300

olalija

Član
Učlanjen(a)
30 Avg 2010
Poruka
4.023
Lokacija
Krčedin
Supertest Agrocut 300 u suncokretištu, nošen na zadnjim i prednjim polugama. Naravno, za one koji nisu gledali na Youtubu...
 
Odlican video. Pisao sam vec o radu ovakvog kutera. Moj je skroz zatvoren i ne baca toliko masu. Ja na rusu 1221.3 imam zareze na polugama pa masina ne skace. Mislim da je to vazno. Sto se tice brzine moze i 20km ako je njiva ravna.
 
Odlican video. Pisao sam vec o radu ovakvog kutera. Moj je skroz zatvoren i ne baca toliko masu. Ja na rusu 1221.3 imam zareze na polugama pa masina ne skace. Mislim da je to vazno. Sto se tice brzine moze i 20km ako je njiva ravna.
Definitivno ga treba skroz zatvoriti, baš pravi haos sa masom. Kakav ti kolega imaš, ne mogu da se setim gde si ga spominjao?
 
Isti takav Vogelov. Mislim da smo komentarisali u temi secka-valjak. Bilo je Horshove varijente i rucne izrade, ali tvrdim da kao ovaj ne radi ni jedan. Kazem samo da je skroz zatvoren i da je kacenje u prorezima na polugama. Nema potrebe za sipanjem vode u valjak.
 
Coci, ako mozes slikaj ga pa okači sliku da vidimo kako je zatvoren. Moj mi je pravio haos ove godine jer je bilo jako suvo sve i nisam mogao da ga guram napred, mnogo je dizao prasine i ostataka i provlacio kroz masku na hladnjake. Posle jedne kišice kada se to malo slepilo je išlo mnogo bolje.

Prva, druga, kuplung treća, ruski ti je menjač sila...
 
Zatvoreno ili otvoreno to sranje sa ganja sa nekim kršom od traktora(stari rus) ,kako vam nije žao ili bar da vas je strah da ganjate nove i skupe traktore kroz te štapove i prašinu,koja je problem za motor.
Ili vam padaju pare sa marsa.
 
Nazad
Vrh