IMT

Sad jel sav svoj ili ne to je pitanje a cinjenica je da na taj traktor stavis jos 1500evra za kvalitetan par(kupasti -tanjirasti) i imas traktorcinu od 170 konja koji moze svasta da vuce sa tom snagom.Ne znam sta strano moze da se kupi da je te snage i za te novce.
ljudi svasta probaju pa ih nakraju prodaju prodje ih volja od rastavljanja,menjanja zupcanika ,menjanja truba... motor je extra jer tu nisu nasi iz Imt imali prste nego je Mercedes a svugde gde su nasi pametovali vide se rezultati.I bas zato za te pare nemozes naci strani traktor jer na njemu nema takvih kvarova
 
Je ko se razumije...
Inače bavim se autima limarijom mehanikom nikakav problem...
Kod nas je vise problem jer slabo za imt ima takvih dijelova za kupiti od stakala pa do grijanog krova...
 
Ovde se dobija sve za prepravku sa starog na novi tip limarije.Kabina,blatobrani,limarija,stub volana,ona prednja gvožđurija ne znam joj baš tačan naziv a ostaje samo vaša šasija.
 
Ogroman je to posao.Pravio je rođak pa sam malo i upućen oko toga.Njega je izašla skuplje nego da je kupio gotovu ali kada je rešio da je sam napravi išao je do kraja.
577 nemam nikakvih slika.To sam video u Rumi na vašaru i čuo kada ga je neko od prolaznika pitao koliko košta ceo set.
 
Ja nikako da odlučim da izdignem kabinu na 577 iznad menjača,već odavno planiram i pravim kombinacije ali ima tu lepo posla...
a o pravljenju kabine iznova u to se ne bih upustao
 
Slucajno se i ja bavim sa istim tim poslovima,tako da znam koliki je to posao...


A je poso normalno kod nas je obična kabina za 539 bez grijanja oko 1200 eura.
Da ne pričam za kakav veći traktor.

---------- Poruka napisana u 17:01 ---------- Prethodna poruka je at 16:59 ----------

Ogroman je to posao.Pravio je rođak pa sam malo i upućen oko toga.Njega je izašla skuplje nego da je kupio gotovu ali kada je rešio da je sam napravi išao je do kraja.
577 nemam nikakvih slika.To sam video u Rumi na vašaru i čuo kada ga je neko od prolaznika pitao koliko košta ceo set.

A ja isto razmisljam kasnije mjenjat kabinu na svome jer mi je ova mala i uska a bolje uzimat onda polovnu...
 
Moze li mi neko reci sta je bolje IMT 577 dv ili IMT 5106 dv jer su im cene iste u odnosu na godiste. O 5106 nista ne znam, a nalazim ih cesto u oglasima po ceni od 8000 evra. Kako su se oni pokazali, kakvi su im menjaci kvalitet i raspored brzina, koliko cilindara su motori i koliko trose u proseku.

05f0e8fd34f9-640x480.jpg


Evo i oglasa: http://www.polovniautomobili.com/oglas1584238/imt_5106/#2
 
Moze li mi neko reci sta je bolje IMT 577 dv ili IMT 5106 dv jer su im cene iste u odnosu na godiste. O 5106 nista ne znam, a nalazim ih cesto u oglasima po ceni od 8000 evra. Kako su se oni pokazali, kakvi su im menjaci kvalitet i raspored brzina, koliko cilindara su motori i koliko trose u proseku.

05f0e8fd34f9-640x480.jpg


Evo i oglasa: http://www.polovniautomobili.com/oglas1584238/imt_5106/#2


Dva različita totalno traktora od tezine nadalje ovisi za sto ti treba i jedan i drugi je dobar...
Samo što 5106 je malo ljeniji za svoju tezinu s turbom je dosta življi...
 
577 ima 4 cilindra a 106 6 cilindara .
Inače zvuk imaju pravi to mi se sviđa moj 577 se čuje kako dolazi lijep rezak zvuk ima.
Ovisi što se misli radit s traktorom ja sam uzeo 577 i super je za radit jedino mi žao što nije novi tip...
 
Nazad
Vrh